Prijava

skadarsko jezero, specijalizovan za dubinski lov krapa (šarana). lični rekord 8 kila.

ali je ono greškom ispražnjeno

Највероватније динамитом и тако, сличним помагалима? :Д
То ми реално иде на курац, доста њих зна да узме карабин или бомбу, само да би ухватио капиталца...
У моме селу се сва риба види кад се попне на мост. И пре пар година, била пастрмка, па бар је 2,5 кила имала, и дошао неки забагрели сељак са карабином и смако је, а ја је гањао данима, штапом наравно...
Пецање је мама!!!1

Највероватније динамитом и тако, сличним помагалима? :Д

Ma jok. :-)
To je umjetno jezero. Jedan od radnika je slučajno sjebao glavni ventil i jezero je otišlo u kurac. Sva riba otišla kroz kanale i manje rijeke, cigani su taj dan bili najsretniji. :-)

Evo, čovjek je nakon toga popio kafu na tom jezeru. :-)

http://www.youtube.com/watch?v=u3DKWsepnec

Radim na ribnjaku, ponekad dnevno prebacim i do 25 tona ribe kroz ruke.
Pecanje mi je nekada bilo kul i bio mi je doživljaj kad uhvatim klena od 200g, sad kada svaki dan gledam somove od 35-40 kila i šarane od 10-15 kg, ove riječne ribe su postale nešto kao šit i dosada. Jbg.

Odem ja juče u ribu. Prije podne sam otišao. A vrijeme bilo oće kiša, neće kiša... Aj preguram ja tu jedan pljusak, drugi, treći.. Odem kući mokar do gaća. Samo što sam stigao do kuće, 5 minuta poslije se razvedri vrijeme. Niđe oblačka nema. A ja opet na vodu. Neće da grize, nije joj juče bio dan, ali sam ipak otišao kući sa nekoliko plodica :D Kad sam došao kući, pojeo sam skoro čitavo pečeno pile.
Bar sam bio u prirodi nekih 5-6 sati. :D

si tamo sjebao nogu?

Evo, da podelim sa vama jednu kul aplikaciju:
http://alas.serbianforum.info/ Na forumu, sa leve strane, malo na dole ze nalazi: Solunar Clock. Idete na target location i o vam pokaže da li radi riba i od kad do kad je najbolje vreme za pecanje.
EDIT: Forum još nije počeo sa radom.

Sad bih vam ispričao jednu alasku priču ali ne možete da mi vidite ruke.

Ja sam prije pecao, sad sam skroz zapostavio.

i ja isto kao Srkletnik ... Jbt celo moje detinjstvo sam proveo pored vode,a sad me tamo više nema .. a nemam više ni pecaljke,a prodavao sam pre ... Jbg