Prijava

Njemu sam udelio mnoooogo para za pivo :)

Ma ko je jebe, komunistička firma...

Ne znam, sem dima nisam primetio neki neuobicajen smrad... Mada, malo je bilo cudno ovih dana. Vidjam neke jednoroge i patuljke kako beru tresnje po parku... Je l' to do mene ili...?

En_Dotter

Само знам да је будућност Јагодине да постане Ћуприја. Остало није битно.

Nadam se da ne, ali mi smrdi na to... Nadam se samo da nece ovi kreteni da pocnu da se ubijaju u po bela dana kao ovi iz Cuprikovca...

Samo da pitam drugare iz Jagodine, da li je Streliste konacno dobilo priznanje od gradske uprave da je kontinent?

LIŠTE NENT TEBRA

Ma ko je jebe, komunistička firma...

http://vukajlija.com/forum/teme/23855
ČEKAMO TE!

Gde da stanem u red za partijsku knjizicu? :)

Hahah.
Samo kaži da 'oćeš da se učlaniš, i Triša će da edituje prvi post. :)

Odma'! Bandiera rossa! Viva la revolution! :)

Kako si promenio nik?

Cimao Kaizena da stavi veliko D.

Hahah.
Sad uplati ktitor preko SMSa.

Razumem druze sa imperijalistickim nadimkom! :)

Interesantno je sta je propaganda i sta moze da se uradi prostim imanjem televizije i navodjenjem vode na sopstvenu vodenicu. Ali o tome znamo sve, da ne titram jajca javnom mnjenju.

Jagodina na televiziji je samo jedna jebena ulica + akva park i ostatak. I jebena autobuska stanica izgleda lepo kada je snime tamo, hahahahahhahaha.
Trebali bi malo da snime ovi sa TV-u kako sve to izgleda sa druge strane, ne sa glavne ulice, to je pravo rasulo i raspad.

Inace, lokalski zakon je cist divlji zapad, pa sama TV Jagodina skida filmove direktno sa neta i pusta sta hoce, ko ih sta pita. Pice serije i filmovi samo tako, upadnu ponekad mali oglasi i neke kurceve vesti "Ubio zenu i sebe bombom, Upalila se deponija, Jagodinci nemaju vodu jer Palma puni bazene, Prodate sve karte za Dane komedije u pretprodaji jer lokalna nazovi kulturna elita i dalje zeli da odrzava svoj nivo a puca im za pozoriste" i sve u tom fazonu, cist lokalpatriotizam.

Naivna konstatacija moje sestre: "Pre 10 godina se drogirao svaki 15. covek, danas svaki drugi." Klinci se navlace na svakojaka govna u 13-14 godina. Cudna neka deca, hahaha. Kako i da se ne navlace kad ne vide perspektivu? Pita me ortak kako da natera sina da ide u skolu, ja mu kazem prosto: "Nema dete motivaciju. Sta ga ceka i da ode tamo? Ne idi nikakav boljitak. Dzabe se mucis oko njega."

Da ce Jagodina da postane Cuprija, ne bi bas dotle isao, ali ako ikad postane, prodajem sve budzasto i odoh u 3 lepe materine.

A sad malo lokalpatriotizma, po starom dobrom receptu lokalnih televizija:
Pozdrav za LISTE NENT, a i za ostale.

Interesantno je sta je propaganda i sta moze da se uradi prostim imanjem televizije i navodjenjem vode na sopstvenu vodenicu. Ali o tome znamo sve, da ne titram jajca javnom mnjenju.

Jagodina na televiziji je samo jedna jebena ulica + akva park i ostatak. I jebena autobuska stanica izgleda lepo kada je snime tamo, hahahahahhahaha.
Trebali bi malo da snime ovi sa TV-u kako sve to izgleda sa druge strane, ne sa glavne ulice, to je pravo rasulo i raspad.

Inace, lokalski zakon je cist divlji zapad, pa sama TV Jagodina skida filmove direktno sa neta i pusta sta hoce, ko ih sta pita. Pice serije i filmovi samo tako, upadnu ponekad mali oglasi i neke kurceve vesti "Ubio zenu i sebe bombom, Upalila se deponija, Jagodinci nemaju vodu jer Palma puni bazene, Prodate sve karte za Dane komedije u pretprodaji jer lokalna nazovi kulturna elita i dalje zeli da odrzava svoj nivo a puca im za pozoriste" i sve u tom fazonu, cist lokalpatriotizam.

Naivna konstatacija moje sestre: "Pre 10 godina se drogirao svaki 15. covek, danas svaki drugi." Klinci se navlace na svakojaka govna u 13-14 godina. Cudna neka deca, hahaha. Kako i da se ne navlace kad ne vide perspektivu? Pita me ortak kako da natera sina da ide u skolu, ja mu kazem prosto: "Nema dete motivaciju. Sta ga ceka i da ode tamo? Ne idi nikakav boljitak. Dzabe se mucis oko njega."

Da ce Jagodina da postane Cuprija, ne bi bas dotle isao, ali ako ikad postane, prodajem sve budzasto i odoh u 3 lepe materine.

A sad malo lokalpatriotizma, po starom dobrom receptu lokalnih televizija:
Pozdrav za LISTE NENT, a i za ostale.

Тотално си у праву. И ја мислим да је Београд најбољи град за живот, укључујући и Нови сад.

wicked, sve je to tačno, a za lište nent sam se zajebavao. :)

Klinci se navlace na svakojaka govna u 13-14 godina.

Hahah. Jeste, i to.

И ја мислим да је Београд најбољи град за живот, укључујући и Нови сад.

Haha, upišao sam se od smeha...

Što se Jagodine tiče, najjače je kad Palma vodi TV ekipu sa Foxa po gradu i kao slučajno nailaze baš na neko gradilište, tamo se radi, punom parom i to. Tamo su kao neki građani. Palma pita. "Je l imate svega?", a lik odgovara: "I više od toga, predsedniče!"