Prijava

Kad bih ja prlazio kraj neke kaljuge u autu, a ona išla pješice, ja bih dodao gas i zaprskao je od glave do pete.

Ja bi je zgazio ko puža...
http://www.youtube.com/watch?v=gHCxdlZ7G18

Ja se izvinjavam na offtopiku ali ova riba, što se povremeno vidi u kadru na ovom gore klipu sa karleušom u emisiji, ima frizuru kao da je ispala iz Veselih sedamdesetih...

Чињеница је да су она, Жељко Митровић, Саша Поповић и још неколико људи у Србији искористили и на неки начин усмерили менталитет ове нације и да су успешни у свом послу. Али, то не значи да ћу ја да волим говно и да дискутујем о говнету, само зато што је успешно изашло и неће ми правити проблеме по стомаку.

Njihovo govno ne smrdi!!!

nego jednostavno nisu dovoljno svjesni koliko je muzika Lejdi Gage i JK nekvalitetna

Muzika JK da, ali probaj da poslušaš muziku Lejdi Gage samo sa klavirom, bez onog kiča i bljuvotina koje ubacuje da bi prodavala album. Nije nekvalitetno, niti su njene glasovne mogućnosti loše. Sad, stvar je samo u tome kako se kome to svidja. Meni je kao Dejan Cukić, ali nije nekvalitetno. Naravno, bez kičeraja kojima su pesme nakićene.

Чињеница је да су она, Жељко Митровић, Саша Поповић и још неколико људи у Србији искористили и на неки начин усмерили менталитет ове нације и да су успешни у свом послу.

ЈА мислим да је та претпоставка да Поповић, Митровић и екипа диктирају музички укус и менталитет потпуно погрешна. Они се управо поводе за трендом. А тренд је да се слуша и воли зиљавштина. Да је којим случајем у Србији популаран деатх метал, на Гранд паради би били деатх металци.

ЈА мислим да је та претпоставка да Поповић, Митровић и екипа диктирају музички укус и менталитет потпуно погрешна. Они се управо поводе за трендом. А тренд је да се слуша и воли зиљавштина. Да је којим случајем у Србији популаран деатх метал, на Гранд паради би били деатх металци.

Tačno, samo što muzika koja je mejnstrim mora da bude jednostavna i da lako ulazi u uvo, a teško se izbacuje.

Muzika JK da, ali probaj da poslušaš muziku Lejdi Gage samo sa klavirom, bez onog kiča i bljuvotina koje ubacuje da bi prodavala album. Nije nekvalitetno, niti su njene glasovne mogućnosti loše. Sad, stvar je samo u tome kako se kome to svidja.

Gambi aminovao! Stvarno Gaga uopšte nije loša pjevačica, samo je opizdita u glavu.

ЈА мислим да је та претпоставка да Поповић, Митровић и екипа диктирају музички укус и менталитет потпуно погрешна. Они се управо поводе за трендом. А тренд је да се слуша и воли зиљавштина. Да је којим случајем у Србији популаран деатх метал, на Гранд паради би били деатх металци.

Зато и рекох прво ''искористили'', а затим усмерили. Дакле, мора да постоји потенцијал да би се нешто догодило. Хоћу рећи, од њих је зависило шта ће из нашег менталитета да превагне, конташ?

Pa ja Gagu ne gotivim isključivo zbog njenog imidža, njenih stavova i onoga što ona promoviše. Muzički to nije toliko loše. Mislim da je ona talentovana za muziku, ali je degutantna, a to mi se nikako ne sviđa.

Moglo bi se reci da su rokeri nesposobni, ali kako da privuku fanove kad nemaju medijskog prostora. Mislim da vecina koji slusaju JK, Lejdi Gagu i slicne to ne rade jer vole nego jednostavno im okolina to namece.Pun je fejs ziljavih pesama.Neki prosecan lik sta ce udje na fejs, vidi neku pesmu, puno lajkova od drugih ziljeva, poslusa, pomisli kako je do jaja, cuje jos neku, ta jos bolja...
Za takve osobe koje slusaju JK ne mogu reci da su glupe, vec jednostavno nemaju izgradjen muzicki ukus.I ja sam do pre 3 godine slusao svakakva govna(nisam JK ne brinite se).Jednog dana sestra mi donese neki cd sa dosta pesama, bilo je tu i Dzenana i svakakve bagre. Bilo je i Riblje Corbe. Ja pravo na to, jer sam njih ceo zivot gotivio, znao sam dosta pesama ali nisam ih aktivno slusao.Bilo oko 30 pesama,svidelo mi se, imao net i za moj dalji muzicki ukus okolina nije ni malo zasluzna, vec ja sam. Ali da Sasa Popovic i ostali ne siluju omladinu Grandom i slicnim govnima drugacije bi bilo.Secam se kad sam bio klinac devedesneke koliko sam obozavao Twins i plavog
slona.
Mogu reci da je Twins prvi covek, grupa, muzicar jebemligastalije kog sam obozavao.
Kao klinci svi smo to pevali jer nismo znali za bolje.90 posto moje generacije i dalje ne zna za nista drugo osim onoga sto se vrti po Pinku i slicnom.Verujem da ce se dobar deo njih jednog dana cuditi sami sebi kakva su to govna slusali.

Зато и рекох прво ''искористили'', а затим усмерили. Дакле, мора да постоји потенцијал да би се нешто догодило. Хоћу рећи, од њих је зависило шта ће из нашег менталитета да превагне, конташ?

Па, и није од њих зависило. Менталитет публике све диктира у потпуности. Они само дају људима оно што им треба.

Из истог разлога ће на такмичењу ''нијесвеједно.цом'' победити нека зиљавштина, јер ће највише пучанства да гласа за њу, а не нешто генијално. Да би просперирао, мораш жгадији да даш оно што ће им се дојмити.

Pa zar nije taj Mitrović nekada svirao normalnu muziku? Prodao je dušu đavolu, kao i Dorijan. PU!

Gaga je izuzetan vokal. Pogrešno je što je porede sa Madonom, jer Madona nikada nije mogla muzički da evoluira jer ima ograničene glasovne sposobnosti. Zato i sa pedeset godina mora da igra na šok kartu, a ne na umetnost. Očekujem da će se Gaga za deset godina razviti u pravog muzičara jer ona sa svojim talentom mora da se kreće dalje, ne da pliva u bari.

Meni je dvougao hvr, a ova epizoda je bila jedna od najhvrastijih. Realno, u pravu je kada kaže da su rokeri nesposobni.

Za takve osobe koje slusaju JK ne mogu reci da su glupe, vec jednostavno nemaju izgradjen muzicki ukus.

Ne, nego površne.

Шта вам је људи, то је сувише комплексна хијерархија да бисмо ми укључили и заиста њихове квалитете у дискусију. Све и да има квалитета, то је зато што се тако заломило, да га одговарајућа марионета има. Па и мени је Амиџић био много кул кад је водио онај јутарњи програм, скоро сам чула да води и како води Фарму (не глеам тв већ неко време) и јеби га. Људи на сцени или оду у комерцијалу или постану Дејан Цукић, треће нема. Тако да су управо два правца, којим музичка и било која каријера може да иде, довели у Двоугао.

koji je maher ova karleuša, ja joj se jednostavno divim... ničim izazvana dobije toliki prostor čak i na ovom forumu, e to je za svaku pohvalu

amin na lulin post

Moglo bi se reci da su rokeri nesposobni, ali kako da privuku fanove kad nemaju medijskog prostora.

Не бих се сложио. Немају медијског простора, јер немају публику. Кад добијеш публику, добијеш и медијски простор. Типичан пример - Екрем Јеврић. Он је доживео популарност на интернету и ето га одмах на телевизији.

А рокери немају публику јер једни друге минирају и дочекују на нож. Нема пријатељства и сарадње међу бендовима. Та мала публика је хејтерска и мрзи их да дају кинту за добру свирку. Јебени Рамштајн напуни Арену фенсерима, а Елис Купер кога свако жив копира прода 300 карата и откаже концерт. Рокенрол је мртав, хтели ми то да признамо или не.

Ствратите на muzicki-forum.com и гледајте какву представу српски МУЗИЧАРИ имају о другим музичарима. Једни друге омаловажавају и смеју се. Сваки покушај да се нешто направи се дочека на нож. Јебем ти такве дегенерике. Дабога и црк'о рокенрол кад га свако свира.

Zato što smo mi debili koji joj to dozvolimo.

Ko postuje na ovoj temi poslije mene magarac. :)