Prijava

Mogu da se kladim da je ova Žigonova bila dobra riba u mladosti, a zna i sa jezikom.

Јебени Рамштајн напуни Арену фенсерима, а Елис Купер кога свако жив копира прода 300 карата и откаже концерт. Рокенрол је мртав, хтели ми то да признамо или не.

Ja nisam ni znao da je elis kuper trebao da dođe, a za one naciste me zaboli kita.

Ивана Жигон: ''Деконтаминирала бих прво центар за деконтаминацију''

Кад ми није повраћка кренула од блама. :/

Ja nisam ni znao da je elis kuper trebao da dođe, a za one naciste me zaboli kita.

Требало је. Купио сам и карте. Па сам их вратио.

Elis Kuper jebe, a oni iz Ramštajna drkaju jedan drugome!!!

Ja nisam ni znao da je elis kuper trebao da dođe, a za one naciste me zaboli kita.

Требало је. Купио сам и карте. Па сам их вратио.

I Džudasi isto. Kad nisam umro što je otkazano, nikad neću.

Dzudasi su otkazani zbog prehlade Halforda. Ja znam na pola puta do Beograda sam cuo da su otkazali :D

Е, да, бре. И то су Џудаси отказали пар сати пред концерт. Знам људе који су се исцимали из Македоније да дођу, нису могли да верују шта се дешава кад су чули. Мислили су да их неко зајебава. :)

Зато је ЈК дива. Она пуни Арену. Она јебе.

http://exponto.blogg.se/images/2010/karleusa-unutra_85981566.jpg

Елис Купер кога свако жив копира прода 300 карата и откаже концерт. Рокенрол је мртав, хтели ми то да признамо или не.

Jeste.Kod nas bi se moglo reci devedesete i sve to ali realno ljude ista stvar smari posle odredjenog vremena.Nece ni grand vecno trajati.
Inace 800 je prodao. Ja tad 2008. nisam ni cuo za njega ali bi sad jako voleo da odem na koncert.

Inace lepo je neko rekao ovde na forumu:
Jedini razlog zasto je Lordi pobedio na evroviziji je zato sto je fensi evropa prvi put videla maskirane muzicare.I jos rokere.
Inace i oni su jednom prilikom rekli da im je Alis jedan od najvecih uticaja.

To je Džimi napisao R :)

Alis Kuper hejtuje Lorde. :D

Е, да, бре. И то су Џудаси отказали пар сати пред концерт. Знам људе који су се исцимали из Македоније да дођу, нису могли да верују шта се дешава кад су чули. Мислили су да их неко зајебава. :)

Зато је ЈК дива. Она пуни Арену. Она јебе.

Boli je kurac.

Dzudasi su otkazani zbog prehlade Halforda.

Курац. 2 дана после тога су свирали у Прагу и све нормално.
Ја сам па чуо да је Типтон сломио ногу.

Концепт те емисије (ДВОугао) је нешто најгоре што се појавило на нашим телевизијама. И истовремено одражава наш највећи проблем - да све посматрамо (и да нам се представља) бинарно.
И Милица је у праву кад каже да Сале & екипа кроје укус публике. Дају им оно што сами траже, али тиме и формирају укус оних који тек почињу било шта да слушају, и одржавају укус оних који то иначе воле. Улазе у симбиозу једни са другима.

Ja sam čuo da nisu svirali zbog očajnog broja prodatih karata.

Alis Kuper hejtuje Lorde. :D

Pomirise se posle.

Inace 800 je prodao.

300 или 800 исти курац. У Бугарској је Купер напунио СТАДИОН исте године.
После кажу да су Бугари овакви и онакви. :)

Дају им оно што сами траже, али тиме и формирају укус оних који тек почињу било шта да слушају, и одржавају укус оних који то иначе воле.

Формирају им укус родитељи и окружење. Деца се од малена вуку по теревенкама.

Сам пример је овај сајт, казана боли шурица, колико је прошло откад се појавио последњи пут на сајту да се изјасни око нечега или да покаже да га је брига откад му је Теленор набио рекламу?

Prevario sam se u vezi sa ovom temom. Ipak je dobra. Samo što je oftopik. :)

Ja sam čuo da nisu svirali zbog očajnog broja prodatih karata.

U ovo ne verujem. Znam najmanje 100 ljudi iz KG-a koji su kupili karte. :D
To su jebeni Dzudasi!! :DD

I sad jos prave oprostajnu turneju, i nas ima da zaobidju, kao i svaki put.