Prijava

Ja volim RC.Celokupnu karijeru.Omiljeni album mi je Pokvarena masta i prljave strasti(drugi)ali to ne znaci da ne volim Poslednju pesmu o tebi ili neke tako relativno novije.
Ma i Srbin je lud i sve.

Не верујем. У праву је гамби да ипак лаке ноте побеђују на крају. А Тул ич нису лаке ноте. Ај што су текстуално неразумљиви, него су и музички тотално ван било којих требдова у музици.

Хо'ш да кажеш да већина фанова, или назови фанова Тула заправо капира ту зику? Или су ипак да чули да је то много, много кул и да си паметнији од фенси Биље и сисате Гоце из девете гимназије ако то слушаш. Немој погрешно да ме схватиш, не хејтујем ја Тул, него сам упознао гомилу женских креатура које готиве Тул на начин који, овде већ испљувана група умишљених људи готиви ЕКВ. Не знам да ли си то приметио. Само публицитет, само форсирање, појела би ова жгадија и Тул. Ма појели би и блекчину, опрости ми Варже. Одо сад да мање серем и више учим.

džimi, ne znam ti ja za te tvoje nauke, mož biti, u stvari sigurno je tako kako kažeš. ali ja recimo ne umem da uz onu klubsku muziku, tehno haous kako se već zove, ono tuc tuc tuc, ja na to ne umem da igram, a imam fantastičan osećaj za ritam...

a ovo što kaže burzum, čule pičke da je to sad nešto kul, pa sad i one mlate glavama... iskreno, čvrsto verujem da tul ne može da se sluša bez droge. msm može, ali kad si strejt ne možeš dovoljno da otvoriš mozak i pustiš da te vozi...

iskreno, čvrsto verujem da tul ne može da se sluša bez droge. msm može, ali kad si strejt ne možeš dovoljno da otvoriš mozak i pustiš da te vozi...

Gluposti. Isto kao što se priča i za psihodeliju.

ma ne ne ne, ne u tom smislu. mož ti sve da slušaš strejt. može i ćirlica da se sluša bez rakije, ali onda to nije to... nekako nešto fali...

Хо'ш да кажеш да већина фанова, или назови фанова Тула заправо капира ту зику? Или су ипак да чули да је то много, много кул и да си паметнији од фенси Биље и сисате Гоце из девете гимназије ако то слушаш.

Тако је. Управо тај моменат долази до изражаја.
Чули су од људи за које знају да пуно слушају музику како кажу 'Е, Тул је кул'', па су и они истриповали да ће одједном да постану кул ако то почну да слушају. Јебига 90% слушача музике тако проналази музику - прекопира некога. Не бих да звучим нескромно, али ја то скоро никад нисам радио. Кад год сам нешто кул почињао да слушам, сам сам наилазио на то, а после су други чули за то од мене.

Немој погрешно да ме схватиш, не хејтујем ја Тул, него сам упознао гомилу женских креатура које готиве Тул на начин који, овде већ испљувана група умишљених људи готиви ЕКВ.

Знам! Тотално си у праву. И мени се кења од тога, мајке ми.
Узгред, некада сам и ја слушао ЕКВ. xD
Док их нисам прерастао и док ми нису други огадили.

Isto kao što se priča i za psihodeliju.

Да, али Тул је производ виртуозног свирања фантастичних музичара попут Дени Керија и Адама Џонса, комбинованим са маестралним Мејнардовим певањем, а психоделија је нечије дркање џојстика, да се разумемо. :)

Više mislim da je potrebno odredjeno stanje svesti. ALi to je potrebno za svaku vrstu muzike.

hahahaaha strava klip

zabrinjavajuće je to što miss JK u poslednje vreme u medijskim pojavljivanjima ostavlja daleko rokerskiji utisak od mnogih rokera sa naših nepreglednih prostranstava. Da je ne poredim sa Cukićem... U poređenju s njom Cukić je rock n roll pussycat... Misim čovek je rekao "Uz svu opasnost da zvučim konzervativno..." hahaahah

значи да ви не качите ова срања овде, не бих сад имала тако позитивно мишљење о ЈК.. одвалила је само оно за лејди гагу, иначе очито њен стил је да се спрда тако да ајде може се опростити. прави скандале, привлачи пажњу и зарађује паре, манипулатор. штета што има та срања од песама и промовише дно од вредности, али ваљда је провалила да то доноси популарност, из чега следи кеш. извриштах се од смеха на неке од њених одговора, иначе мислим да глупа особа не може имати овако солидан смисао за хумор. можда је и навежбала да овако одваљује али шта знам, сумњам да је је овако забавно чути оне остале са естраде

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/230229/Dejan-Cukic-se-rasplakao-u-Dvoru

Dejan Cukić je prvi učesnik rialitija "Dvor" koji je zaplakao i to ne zbog nostalgije za kućom već zbog Milana Mladenovića iz grupe “EKV“.