Prijava

Imas ovde linkovano.Ustvari ne znam da li je ovo ruska verzija, posto tamo odakle sam ja skidao ne rade linkovi vise...
http://serbianforum.org/igre-za-decu/2245-neighbours-hell-3-a.html
Skidas jedan po jedan...Ma znas sigurno kako treba...

Знам, хвала.

Какав је ?

Лудаку, ја сам скинуо оно све, а да нисам прочитао, а ја тражио Цезара 4 а не јебену цивилизацију, њу већ имам.Давај за цезара, ако имаш.

Не знам дал да улажем било какво време у Петицу, или да се једноставно држим провереног.

Паз вако, ко што и сам знаш, и четворка је била говно док нису избиле експанзије. Провео сам доста сати на петици и АИ је ретардирано глуп. Са 3 јединице прелазим игру освојивши свет на Емперор тежини са било којом цивилизацијом. Концепт петице је до јаја, само фале религије... Морамо сачекати експанзије, бар једна за почетак. Можеш је играти само да би ушо мало у штос и припремио се за експанзије, иначе не залећи се.

Хуго, цезар 4 је говно. Ниђе везе. За оно што ти је требало 2 сата игре у тројци изградиш за 2 минута у четворци и доста је нереално у односу на тројку. Има неких логичних побољшања, али генерално је губљење времена, сем ако не волиш лепу графику. Онда играј.

По питању стратегије некако ми је најреалистичнији Knights of Honor, јер спаја потезну и стратегију у реалном времену.

Dobar je, bas je sprdnja od igrice, kao uostalom i ranije verzije...

Dobar je, bas je sprdnja od igrice, kao uostalom i ranije verzije...

шта је спрдња?

Хуго, цезар 4 је говно. Ниђе везе. За оно што ти је требало 2 сата игре у тројци изградиш за 2 минута у четворци и доста је нереално у односу на тројку. Има неких логичних побољшања, али генерално је губљење времена, сем ако не волиш лепу графику. Онда играј.

Тај фазон,а? А битке и то? И јел имаш линк за цезара тројку онда? Игра ми се неки тај фазон.

Па битке су некако у Цезар IV... пих....лаке...што се тиче гејмплеја, солидан је

Пааа, не могу линк да нађeм ни за тројку ни за четворку.

Neighbours from hell 3 je sprdnja :)

али добра спрдња :)

Кхм, овако сам и ја урадио, па сам скинуо прво неки вирус јебени, мислио сам неки ПРОВЕРЕН линк. Но нема везе, нашао сам сад.

1. Commandos: beyond the call of duty
2. Red Alert 2
3. CS 1.6
4. Battlefield 1942
5. GTA SA
6. Mafia
7. Worms Armageddon
8. SoF
9. Hogs of war
10. PES (bilo koji)

Ne nužno ovim redoslijedom.
Meni su ove najbolje na svijetu.

1. Warcraft III TFT
2. CS 1.5 (ne mogu da verujem da su se svi u'vatili za 1.6, klasična pozerajčina. 1.5 keva!)
3. Diablo II
4. Hitman II (bleja)
5. Legendarni Street Fighter II (jes' da je arkadni, al' imam ga na kompu, hihi)
6. Stronghold Crusader (tu mi je bilo do jaja kad napraviš 100 pekara i svi mese 'leba)
7. Hearts! (niko da pomene ovu legendarnu igru, a jebe Solitera s pola snage)

Ne znam dalje, numem.

Pošto me mrzi da ređam po redu:

Call of Duty (sve)
GTA (sve)
CS 1.6
Battlefield 1942
Max Payne 1 i 2
Medal of Honour: Pacific Assault
NBA Live 2003 (e, to je bilo ono pravo, i dalje je igram)
Stranglehold (nemojte mešati sa Strongholdom, ova igrica je akciona sa Kinezom kao protagonistom)
Bully (tu radim ono što sam oduvek želeo da radim)
NFS: Underground 2

I to je to. :)

1.FIfa 98
2.PRemijer manager 97 i 98
3.Neighbours from hell
4.Maxpejn 1 i 2
5.Age of empires sve
6.Kol of Djuti modern worfer
7.Medal of oner alied asault i airborn
8.nid for spid underground
9.kanterica
10.sve oko seksa