Prijava

od obrisanih postova ovog sto se isparanoisao,ispada ko da pricam sam sa sobom,lolo

@Meśa ovo zesca transfercina

pitanje sto je isparanois'o
isparanois'o od droge sto je koristio droge

kad se isparanoises,to je jezivo
evo u ovom slucaju npr
kqada nesto napises na netu...imas osecaj da ceo svet cita tvoj post,al bukvalno
ja ponekad navaren paranoisem za onu poslednju moju defku ,,kako sam proveo letnji raspust,,...fazon naci ce neko od mojih ortaka tu defku,negde ce je videti i onda sam najebo ko zuti,prebice me ceo kraj,lolo...al uglavnom me boli kurac...al kad paranoisem,paranoisem za sve pare...

plaza i planina
grad
sve
sva ta mesta kidaju pogotovo
zoloski vrt takodje
pozz

droga je do jaja, svakome bi preporučio da je proba

O drogama sve najljepše!

Ček, il' to bješe o mrtvima. Pfff Jeb' ga...

Hoću i ja u novine. Jebo sam Natašu Bekvalac dok je bolovala od kašike.

Pregledah ovaj dokumentarac
http://www.imdb.com/title/tt1340425/
Ljudi dobro objasnili o DMT. Maloprije procitah da je DMT legalan u Hrvatskoj i da se moze tamo normalno kupovati. Zna li neko vise o ovome, ja sam za DMT prvi put cuo kad sam gledo film Enter the void, a danas sam malo istrazivo o tome, cini mi se kao dobra stvar.

Хвала ти shitbrix за ону дрогу што си ми продо. Добијаш оних 2000 евра у суботу. Чекам те у суботу у пабу корњача наћи ћемо се у пролазу код дома синдиката имам за тебе три кила одличне робе. Имаћу плаву косу и бићу обучена као женско.
Долазе још шест, седам главних дилера за наш округ. Да коначно почнемо да трујемо српску децу овим 25I-NBOMe.
Ако те цима мурија реци да си само вукајлијаш и да се окупљамо безазлено

modovi,obrisite ovaj post

или пријавите мурјацима

Pošto je kilogram droge ovih dana?

Ne znam, pitaj ovog decka http://vukajlija.com/recnik/autori/26974 on zna to bolje, a i bavi se time

samo da vam kažem da je TheWaveRider odličan, perspektivan diler, nevjerovatno raspoložen za saradnju - dogovorili smo se u deset riječi. mnogo, mnogo bolja opcija je od mog bivšeg dilera, Nese DeBelog. izvini Neso, ali ako sam nešto naučio iz saradnje sa TehWaveRiderom, to je da trebam biti iskren i direktan, pozdrav