Prijava

Upravo se na B92 prikazuje američki film "Ispod tepiha".Glavni glumac se pojavljuje go golcat pred petogodišnjom ćerkom, koja mu kaže: Tata, smešan ti je penis.
U drugom kadru ,isti se skida pred maloletnim sinom ispred kuće i tušira.
Ne želim da polemišem o slobodama,samo pitam da li su naši Nastići zaslužili da im otimaju decu ?!!!!

Док сам читао први ред, помислио сам исто што и ти у последњем.

Izgubili kompas. Dekadenti obični.

Ne, tu je fora da ti možeš da budeš go, ali dete ne sme. Osim toga, različiti zakoni su u njihovim različitim državama. Na kraju, sve su to idioti, ali taj slučaj ne ilustruje američki moral, već moć glupave birokratije, koju smo svi ovde mogli i još uvek možemo da osetimo.

Zašto ćutimo i trpimo takve stvari,zamislite da nama uzmu decu?

Ја не видим ништа лоше у голотињи.
Није као да је неко извадио пимпек и почео да га дрка пред дететом.

Ne, tu je fora da ti možeš da budeš go, ali dete ne sme. Osim toga, različiti zakoni su u njihovim različitim državama.

Koja je razlika? Neprihvatljivo je i jedno i drugo, mislim na golotinju odraslih pred decom i obrnuto. Ne opravdavaju ih razlike u zakonima. Šta znači to? U komšiluku možeš da snimaš nagu dacu a kod kuće ne?

Rekoh ja. Izgubili kompas.

Slažem se,ali zašto onda za fotografije deteta u kadi,otimaju Nastićima decu?Licemerje,prijatelju,ili zato što je Srbin?!

Zato što je dete golo, a ne oni, samim tim pretpostavljaju da će neko da drka na tu sliku, a kasnije i da zlostavlja to dete. Njiho sistem je takav, kad već odlučiš da ideš tamo, prilagodi se...

A i druga stvar, da li su naši filmovi odraz realnosti kod nas? Da neko pogleda neki Kusturicin film, šlogirao bi se kako mi živimo, a u realnosti to nije tako.

I ja imam gomilu fotki koje su moji roditelji napravili. Go sam ko pištolj u kadi, na moru, u bazenu ... bio sam napredan jebi ga. Pravda za Nastiće. Nećemo više da ćutimo. Da se digne kuka i motika.

Skidam kapu nudistima,slobodnom vaspitanju,liberalnom pogledu na život,ali ovde su u pitanju dvojni aršini.

A šta je uopšte moral?

Ја не видим ништа лоше у голотињи.
Није као да је неко извадио пимпек и почео да га дрка пред дететом.

U potpunosti se slažem sa ovim.

Garantujem da svaki roditelj u Srbiji ima sliku svoje dece u kadi,na moru ili bilo gde.
Biće da nam imputiraju da smo ne nebeski,već pedofilski narod.Kreteni.

I ja imam gomilu fotki koje su moji roditelji napravili. Go sam ko pištolj u kadi, na moru, u bazenu ...

Е, имам и ја. Скоро сам гледао. Такве фотке служе да ти неко коментарише ''Ахахах, види колицни ти је био!'' xD
Ја своју децу нећу да сликам и да качим на интернет. Никад. Нити ћу да дозволим да их неко други слика и снима. Нарочито не док се купају или штагод.

Zato što je dete golo, a ne oni, samim tim pretpostavljaju da će neko da drka na tu sliku, a kasnije i da zlostavlja to dete.

Sto kaze VS imam i ja dosta slika gde sam go kao klinac, pa cisto sumnjam da je neko drkao na njih.

Сумњам да су ваше голе слике куље од мојих.

Rosoneri, Amerika je zemlja sa najviše pedofila, ubica, manijaka... Oni se verovatno trude da spreče sranja kako znaju.

Rosoneri, Amerika je zemlja sa najviše pedofila, ubica, manijaka... Oni se verovatno trude da spreče sranja kako znaju.

То је дискутабилно. Можда су они само друштво где је све то транспрентно.

Cek jer su oni kacili te slike na net ili ih samo drzali za svoju dusu?

Oni su država koja se najviše trudi da to iskoreni, pa samo deluje tako.
Ko zna ko je u vašem komšiluku ubica, manijak ili pedofil?