Prijava

Bilo je skoro neko istraživanje, više od deveteset posto serijskih ubica je iz Amerike, oko pet iz Južne Amerike. A pošto su najnapredniji u tehnološkom smislu, kod njih su te budale organizovane preko neta, razmenjuju iskustva, slike... Prosto je, mnogo su drugačije društvo, ni oni neke naše zakone ne bi razumeli.

Daj... Forum serijskih ubica Alabame? :) Pedofili da, ali ne preteruj sa ovim. A misliš li da naši to ne rade? Kod nas vlasti samo boli kurac da mrdnu prstom da ih jure, a to svakako ne znači da ne postoje.

Они су искомплексирани јер "Криминал у Русији" кида!

Oni su država koja se najviše trudi da to iskoreni, pa samo deluje tako.

Oni su jedna od država sa najrigoroznijim kaznenim sistemom, u kojoj možeš da zaglaviš dvadeset godna zbog najobičnije krađe. Oni zajedno sa Kinom, Iranom, Pakistanom, Arabijom, Somalijom, imaju smrtnu kaznu, koju je većina normalnih zemalja ukinula, ili je bar ne primenjuje. Oni imaju zakon koji svakoj šuši omogućava da se šeta okolo naoružan kao Dok Holidej i Kalamiti Džejn. Oni imaju pravni sistem u kome o tvojoj sudbini odlučuje nasumično ili po pravilima političke korektnosti skrpljena grupa ljudi. Oni imaju najviši broj zatvorenika po glavi stanovnika. Oni podržavaju fašističke diktatore u J. Americi i fundametaliste u Arabiji... Ma dosta primera. Šta sve ovo govori? Oni su zemlja normalnih ljudi? Ne.

Meni se njihovo pravno uredjenje mnogo više svidja nego naše.

Смртна казна је једино што вреди код њих, грубо посматрано.
:)))

Slažem se sa gambijem.

O, vi ste izgleda beli anglosaksonski protestanti koji se nikada nisu našli sa druge strane zakona? Sve mi to nekako miriše na fašizam...

Ефикаснији су од нас, ево сад ћемо уживо гледати како ће да скембају овог атентатора. Ово за диктатуре и наоружање стоји. А смртна казна је посебно питање, то ко је ту нормалан а ко не.

Ma koji kurac bre. Ne želim da dišem isti vazduh sa hohštaplerima, manijacima, funjarama i prevarantima. Ko napravi sranje - zna šta mu sleduje i a u kurac.

Meni je smrtna kazna do jaja stvar. Brate, nema te kazne za neke zločine koja je bolja od starog dobrog vešanja. I nošenje oružja podržavam. Da vidim da li bi ti na Dorćolu prodavali ciglu da imaš utoku. A u kurac, zbog pičkastih zakona pičke ovde i jesu neko i nnešto.

@Valdemar: Po tebi je svako ko nije prekršio zakon WASP?

Џими

Ја не видим ништа лоше у голотињи.

šta više, smatram da se pred decom ne treba sakrivati i tabuizirati ljudsko telo. ne treba ga ni šokirati, već na neki lep, ne-agresivan način naučiti dete da prihvati i upozna ljudsko telo...

a što se tiče onih ludaka što na fb dnevno kače po 400 fotki svoje dece - njima treba zabraniti da koriste foto aparat! koga briga za njihovu usranu decu.... ja imam cirka 3 fotke u životnoj dobi do 4 godine, i zahvalna sam roditeljima na tome...

a ckavu, kad spomenu kusturicu, meni se desilo da me jedan slovak pitao "a ti si iz srbije! pa kako to da nisi ciganka!? ja sam gledao kusturicu, mislio da ste vi svi cigani!" debil... (posle me još i muvao, al dobro, to sad nije bitno....)

Ако те је мувао онда и није дебил.
Ето да ти поправим расположење :)))

heheheh joj uroše, flattery will get you everywhere... ;)))

Нисам се ни надао, него видим да је улетела као фурија па да смирим ситуацију :)))

Ефикаснији су од нас, ево сад ћемо уживо гледати како ће да скембају овог атентатора

Hitler je bio najefikasniji. Da je imao CNN, ko zna gde bi dogurao...

Ne želim da dišem isti vazduh sa hohštaplerima, manijacima, funjarama i prevarantima.

Ne bih da budem nepristojan, ali verovatno (čuj, verovatno! sigurno!) postoje ljudi koji bi tebe okarakterisali kao nepoželjan element.

Meni je smrtna kazna do jaja stvar. Brate, nema te kazne za neke zločine koja je bolja od starog dobrog vešanja. I nošenje oružja podržavam. Da vidim da li bi ti na Dorćolu prodavali ciglu da imaš utoku. A u kurac, zbog pičkastih zakona pičke ovde i jesu neko i nnešto.

Ma da, svuda u Evropi to tako funkcioniše. Ali ima na Internetu, uvek negde iskače jedan zanimljiv popap. Kaže, prijavite se za zelenu kartu. Pa eto...

ja uvek ulećem ko furija i za sobom ostavljam pustoš! naročito noću... u frižideru....

Ne bih da budem nepristojan, ali verovatno (čuj, verovatno! sigurno!) postoje ljudi koji bi tebe okarakterisali kao nepoželjan element.

Kako si kul.

Ne vidim razlog za ovako niske prozivke. Pogotovo ako su oftopik. ko nekome ne odgovaram, koji će kurac sa mnom? Nema to veze sa ovom pričom o zakonima.