Prijava

А да да да сад се сећам ....... Морган је стално гледао то место :))

pouka je da ne budete bibliotekari jer ce te se ubiti....

pouka je da ne budete bibliotekari jer ce te se ubiti....

а зар није поука

Ja ne odlucujem da li cu ici u boj po tome kolika me sila napada, vec koliku svetinju branim

?

Pouka je da sistem ne valja.
Ne da ga menjamo za bolji sistem, nego sistemi kao sistemi ne valjaju.
ANARHIZAM FTW!

А,ерички морал?
Српски?
Хаићански=
Кинески?
Турски?
Уједињеноарапскоемиратски?

Празна прича. Зајеби. Окачи мачку ореп. Говна.

oce li meni neko da kaze koji kako je doslo do toga da Nasticima budu oduzeta deca?

A ko su Nastići?

A to što lik u Srpskom filmu jebe svog sina, a drugi lik jebe novorođenče?

pouka je da ne budete bibliotekari jer ce te se ubiti....

мислим да је овим све речено .....

Ја сам горе хтео да кажем да не постоји нешто као "амерички морал". И да су људи генерално говеда. Тако сам био расположен синоћ.

Елем, овде се ради о двоструким стандардима. Погледајте ово:
http://en.wikipedia.org/wiki/North_American_Man/Boy_Love_Association

О чему причамо? Изгледа да не постоји граница, људи свашта трпе, у стању су да огуглају на све, али апсолутно све.

Meni je nezamislivo da država koja je svetu dala automobil, sladoled, televiziju, čokoladu, supermarkete, radio, telefon, usisivač i frižider, hamburger i krofne, sijalicu, Jenu Jemson i ko zna šta još može da se sroza tako nisko.

gamby

Meni se njihovo pravno uredjenje mnogo više svidja nego naše.

volela bih čuti argumente za ovo, da nam kolega kaže koju afirmativnu.
Dno dna ne zato što su gori od nas nego što imaju moć da budu gori od bilo koga.
Nastići su ljudi kojim su oduzeta deca jer je sin fotografisao sestru obnaženu dok ovi nisu bili kući a ima zamisli greha i slika kako otac kupa ćerku tj.oboje dece u kadi, odneo komp.na popravak i lik koji radi tamo ih prijavio. Decu ekspres oduzeli, ljudi izludeli, tata bio i na poligrafu, uredno prošao, mama je ono za neuropsihijatriju, reagovao je čak i naš konzulat koji se po difoltu ne meša u svoj posao.
Nema ništa gore kad se ode u krajnost krajnosti i onda postaneš krstaški ratnik besmisla.
Meni je npr. baš seksi ovo golo dete iz Vijetnama koje vrišti dok trči blatnjavim ulicama, čuvena fotografija, pa sam ipak sasvim sigurna da niko nikad nije odgovarao za to.
http://www4.slikomat.com/10/0113/ysl-london.jpg
Vratite decu Nastićima, jebem vam mater američku, nenormalnu, anglosaksonsku, zlu ovog sveta koje se ikad pojavilo.

Vratite decu Nastićima, jebem vam mater američku, nenormalnu, anglosaksonsku, zlu ovog sveta koje se ikad pojavilo.

Čemu ova mržnja? Čemu ova generalizacija?

не постоји нешто као "амерички морал". И да су људи генерално говеда

U svakom narodu ima goveda, ali ima i dobrih ljudi koje ne trebamo poistovetiti sa njima.

Čemu ova generalizacija?

Pa oni su nas generalno bombardovali, bez nekih velikih kompromisa.

Mržnja je jer su zlo, hoćeš objašnjenje? Nisam niti ću pisati ikad o Običnom američkom narodu, mada bi se i tu imalo šta reći, ali nisu oni krivi, oni su ubačeni u mašinu Ne postavljaj glupa pitanja, sanjaj američki san. Interesantno je da uvek podržavaju svaki rat u nastanku dok im se ne počnu vraćati kese zakopčane u horizontali. Onda dignu glas javno mnjenje i pičke materine. Ljudi čija vojska ima pevalicu s gornje slike
Napalm bomba decu prži, neka prži-samo drži šta drugo od mene može dobiti nego tu psovku? Da sad ne tupim o porastu malignih oboljenja na Paliću za 5 puta više nego pre bombardovanja, to je već neoplazam a ne pleonazam.
I da, jako je interesantno da mnogo američkih vojnika na pitanje Zašto ste se prijavili u vojsku odgovori Da proputujem svet. To je provod neki, belosvetski, šta li?
Niti se bore protiv pedofilije na neki vau način nego skupljaju sebi političke poene, kao i svuda u svetu. To je toliko pandemično uplašeno pedofilijom da je smešno.
Moj drug iz Australije stavio neki status na FB protiv pedofilije bla bla a drugi(koji je ostao u Bosni) mu napisao
Jaro ja da stavim tvoju sliku iz detinjstva pedofilima bi morali stravu salijevat', uplašili bi se ljudi... Mislim više i lov na veštice i trpaj i nevine ljude tek tako samo mu pukni etiketu i ojha, da vidiš miline moj pobro i kako se HERO postaje.

Aurora, ja onomad kad ti rekoh da Šešelj iz tebe govori, ti se buniš. Ono, samo tako nastavi, pa ćemo za godinu dve gledati u Utisku nedelje kako bacaš vlašku magiju na studentski podmladak LDP-a poput Vjerice Radete.

Stvarno strašno.

gamby + rastko pocesta
to su para dva :p
Ne ozbiljno, što oni ne tuže tog iz servira što im preturao po privatnim podacima i slikama? El piše igde u ugovoru u servisu da su ovlašćeni za to? Mada, šta kurac, nije to pop - grešnik odnos.