Prijava

комад јави се кад будеш долазила у београд са дугарицом да вас водим у франш па после у неки клабинг, касније идемо на афтер код мене ;)

Pitao bih šta radite, al bojim se da ne budem pogrešno protumačen... :(

Brate, ponašaš se ko da teške telesne povrede nisu ništa. Je l cimam ja Vidru fazon? Molim lepo

Edit. Šomiju kažem, i Dionisiju ako nastavi da kenja

Eto. Em pogrešno protumačen, em treba da fasujem batine... :((((

Od poslednjih fazon 30 ima do 3 koje odgovaraju imenu teme

због комада? добро ајд да испаднем фер ето ти ње, нервира ме не нешто видра у последње време... извалчи се нешто кад треба да дође или да одем тамо, а све сам јој пружио
јбт како тако видиш пост, смислиш одоговор, напишеш и све то за минут

Vidga, Šomi, kakve Švonje kači i onda se posle buni ja kad kažem da Šomi kupuje tigraste torbice i vozi Stila sa neonkama plavim ispod poda lolo

лукше мало пржим због тренутно актуелне теме, али да, увек ћу качити објективно препичке типа швоње
е сад, то што се већина њих због медија и свега повезује са енимал принтом, стилом и порше десигном (™) не мења чињеницу да јебено прште. такође сам спреман на жртву у виду таквих неких постова о затамњеном стилу и пуми зарад објашњавања и саветовања вукајлијашке јавности

едит: била је емили милијон пута, тај неки швоња квалитет (™)

сестра виолета из породичног блага.

Nemoj me tući samo :'-(

Zatvorio sam temu. Kejt i nema dalje.

какво тућење пријатељу драги немој да ме разочараваш
од мене можеш добити само помоћ, заштиту и савете
иако понекад бациш пошалицу због мог укуса за препичке и генераног става да у ћивоту треба јурити и јебати што боље пичке