Prijava

Dajte onu sliku ko si ti i sta hoces?

Musliman hocu picke

Jbt eto kakvi su sumadinci

vukajlijaši najgori

Agilni,
Imas li ti sta da izjavis za dnevnik?

uopšte je cela ova rasprava debilna, ajde prekinite

http://vukajlija.com/forum/teme/18885-vas-ideal-ljepote-zelje-su-jedno-a-realnost-drugo?strana=355#post_3654998
Pa ne valja ti racunica u prvi se krece sa 6-7, 8 samo ako nije dovoljno razvijeno dete

Debilna tema, briše se sve nakon mog posta sa Susan Polgar. Ja sam čovek koji voli kršne žene, viđam se sa jednom koja ima 38 godina, vaše optužbe su mi degutantne.

Pa krenes sa sedam u septembru, al ako si rođen u aprilu, napunis osam tokom prvog jebem mu mater. Mogla je u sestom da napuni 13.

Pa ne pricam o mom pogledu Bombi. Meni najmlađa riba bila 2 godine mlađa od mene. A tad sam imao 23.

Pa nije tako jebote. Krenes sa 6 ili 7 u zavisnosti dal si rodjen pre ili posle septembra.

Ne brt. Mozda na Kosovu, u ovom delu sveta brate kreces kao sav normalan svet. Kad napunis sedam. Jako je retko da neko sa sest krene. To bas ako je u januaru rođen.

Krenes sa 6 u prvi. Ja sam imao 15 u prvom srednje.

Niko rođen u maju ne kreće sa sest.

Ni u aprilu. Tako je fazon podlednjih 20 godina. Ranije ne znam, al kapiram da ni ti ne znas jer nisi mnogo matoriji xD

Doduše u RS ima 9 razreda osnovne.

Vama je prvi predskolsko

Sad me nerviras debilko jedan ove godine su mi cerke krenule u prvi razred sa 7god neki drugari im imaju 6. Tj imali su sad je vec decembar mozda je ostao jos neko da ima 6. Ti si mozda od onih mentalno nezrelih(da ne upotrebim neki grubi izraz jer su deca u pitanju) pa si krenuo sa osam pa te lagali da je to normalno.