Prijava

Sram te bilo udata zena

Kad je smrkao koks nije je zvao (jok nije, tu su se i nasli)

Ko je ova zlaćana?

Mora da je neka iz fine kuće

Pseto, brate, dobar link. Jesi ti ovo ispred ili iza kamere?

Bosko Simic
Nije dobra a

Kod mene nije u startnoj petorci. Lololo.
A sad ozbiljno, odlična je, samo što nije nešto na šta se preterano ložim. U prvu postavu ide tip riba na koji otkidam. Što ne znači da su bolje pičke od ove, samo da mi više pašu lolo.

Ok, dajte link za apload klipova al da mogu da ga promenim u crno-beli hahahaha

Ok, dajte link za apload klipova al da mogu da ga promenim u crno-beli hahahaha

Jok to, samo je previše generic drolja da bi bila ideal. Bukvalno, zrači nekim smorom, tako da bi mi i seks bio smor. Više je trofej nego pička koju bih jebao zbog toga što mi se jebe.

Sad bih ti usi izvukao ozb. Mislim jebes picku al nemoj da seres jbt

Jedno je 3 klase lošija od top pičke koju sam volio i zamalo oženio a klasu lošija od trenutne švalerke.

Sad bih ti usi izvukao ozb. Mislim jebes picku al nemoj da seres jbt

Brt, prihvati da nije nešto na šta se ložim, sve devojke s kojim sam bio u poslednjih par meseci mi pet puta više odgovaraju. Kao što rekoh, ne smatram ih možda konvencionalno boljim pičkama, ali me boli kurac da li ćeš ih ti smatrati boljim, ako meni više odgovaraju.

Nije losha ali nije moja sholjica cxaja

Pa ne kažem. Podržavam apsolutno. Što bi te boleo kurac za moje mišljenje ako je tebi grom.

Pa i ne boli me samo sam bacio skec sa crno-belim filmovima a posle si poceo da kenjas sa generic drolja bla bla evo vrati se pa pogledaj

Brze jace drolje hahah

hahaha, a nisam zbog toga počeo da kenjam. Jer je realno dobar skeč skroz. NEgo da obrazložim šta je u pitanju lolo.