Prijava

Kolko se to puta nedeljno jebu kad vikas kao skinute s lanca, ja jebem 4-5 puta inace.Mada znam jednu devojku koja je pocela imati seks jos od drugog srednje i ona kad je otisla studirati nije se nikad vise od 5 puta nedeljno jebala.Seks je jednostavno fiziloska potreba i to nemozemo da zanemarimo isto kao i pivo.

17 godina jbt, to ima kilometraže koliko hoćeš. Plus što se onakvo dupe ne propušta pa da je ne znam ni ja šta.

Najmlađe što navatah ja je devetnaestogodišnjakinja. Jbg, i meni premlado to 17. A čak i ovde imao dilemu lolo

ах, те моралне дилеме

Reme mi stvorio sliku u glavi da lasom ide u klabing zabacuje a drugari predvajaju uz gledanje lk
Ova ima 22.
A teraj je u kurac sad ću nešto mladje da navatam

кад скочи пажуљица ондак нема бежања

Bio sam ja sa sedamnaestogodisnjakinjama al kad sam imao 15

nije loše za jednu bošnjakinju dvadesetogodišnjakinju reče neko na profilu

Ajte ljudi boga mu, kao da neko realno može da razlikuje 17 od 23 godina kada je sve iščašeno, počelo se trpati sa 13. Sve je niža granica kada počinju a sve više izgledaju starije. Moj drugar se spanđao sa jednom, izgleda starija od mene, mi ga zajebavali da jebe matorke a ono curica 20 godina ima. Divota.

http://cdn.tf.rs/2015/03/01/Aleksandra-Prijovic.jpg

Meni je ona nekako ono vrlo dobra pička. Ima neki jebozov

Brt ja sam se lepo ogradio sa "kad znam"

Npr. ja ne bih mogao biti sa Elenom Kitić iako je dobra pička realno.
Sve bih zamišljao kako joj je Mile Kitić ćaća i kontam da bih vidio njega u njenoj faci.
A dobar sam mu sa ujakom, ne bih čoeka mogao u oči pogledati više.

ne lupam, iskreno zborim

I Mileta bih jebo uporedo brt i Martu Savić kobilu

Marta je dobra pička, da se razumemo

тачно ово за пријовићку курву

права она вашарска радодајка, такве највише волим