Prijava

Imah i ja taj trip, ne sa bratom nego nekim drugim, ali opet ne mislim da je to nesto previse uvrnuto i paranormalno. Jebem mu misa, pa kad partner vara, koliko god da se dobro krije i sve, uvek se oseti ako si zaista u toj vezi.

Baš si zla, ono je lepa slika. :)

Elem, nemam neke sposobnosti. Samo naslućujem strofe u ovim našim narodnim pesmama. To i nije baš teško.

Napisao sam na jednoj temi kako sam sa šest godina pao sa ormara i preživeo i tako. Ne znam jel to paranormalno. Saću nađem.

Čo, mislim da ne spada pod ovaj termin. Uvjeren sam da je to užasno iskustvo, ali nije neobjašnjivo.

Знам једну причу кад су неки људи које познајем ишли код неког видовитог и он пита једног од њих:

- Шта ти је Милка?
- Ништа...
- Шта ти је Зора?
- Ништа.
- Знаш ли неку Славку?
- Не...
- Шта ти је Љиља?
- То ми је тетка.
- Аха! Е па видиш...

Hahaha ima jedna emisija na zone rialitiju što lik kao priča sa mrtvima po istom princupu hahahah
inače na tom programu baš ima dosta prsotina gledao sam isto neku emisiju gde jedna riba tvrdi da je imala seks sa vanzemaljcem
Što se mene lično tiče ja nisam iskusio ništa osim dežavia al to valjda svi doživljavaju

Neobjašnjivo u smislu da su se vratanca od gornje police otvorila i tako otvorena,pala na sofu. Bukvalno mi je ispred nosa bio ormar. Gotov bi bio sigurno. To ne mogu da objasnim.

EDIT: http://vukajlija.com/forum/teme/18885?strana=12 ako je bilo na onu sliku što sam okačio. :)

Da, da, sad videh. Lepa je devojka na toj slici, samo je slika zecece-pusacka:)

Ne bih baš rekao da je paranormalno ali teška slučajnost. Zvoni mi telefon, ja se javljam moja majka uspaničena pita da li sam dobro, kaže čula hitnu pomoć pa me pozvala (lmao ima taj običaj) taman prekidam vezu kad kola proleteše porede mene i zakucaju se u semafor. E da upravo sam se spremao da pređem tu ulicu. I tako mi je majka spasila život jer je imala neki osećaj ... od tada je se plašim više nego kad sam imao 6 godina.

Meni se pre neki dan desilo to da se televizor upalio sam od sebe, dok je daljinac bio u drugoj sobi.

nisam bila najmanje mesec dana na vukajliji, dodjem veceras, pronadjem se medju autorima (bez prijave) kad stoji poslednja aktivnost pre dva sata. ovde nisu cista posla, menjam sifru pod hitno :)

Kod mene postoje one situacije kada sam negde sam kasno u noći, u sobi ili napolju, bilo gde, ali kada je obavezno sve mirno i tiho, i onda nastupi taj potpuno iracionalan strah koji nema nikakvog povoda, užasan strah od kog osećam da mi trni potiljak i ježi se koža. I nije da sam sisa da sam nešto naročito plašljiv, nisam se nikad plašio ničega posebno, a i ne verujem u duhove i take zajebancije, ovo su prosto retke i specifične situacije koje nikada nisam uspeo da objasnim sebi. Verujem da je sve to psiha, ali meni to ipak ostaje neobjašnjivo.

Ja sam jednom ležao u kadi i pokušavao da oborim peškir sa čiviluka snagom volje. I naravno, on stoji pa stoji. I onda ja pomislim kako bih se mnoooogo istripovao da imam paranormalne moći kada bi taj peškir sasvim slučajno pao sa čiviluka. I, ne lezi vraže, taj peškir baš u istom trenutku PADNE! E, sad, nemam pojma da li da se istripujem.

Sad da naglasim da se ne zezam, nego zaista smatram da me je automobil upozorio upravo na jaknu.

Transformer brate

Meni se pre neki dan desilo to da se televizor upalio sam od sebe, dok je daljinac bio u drugoj sobi.

Samara

Išao sam ulicom, onako počelo je da svanjava mada je još bio mrak, odjednom nigde nikoga oko mene, samo tama. Onda sam izašao iz šahte i otišao kući.

pa zar sam samo ja ovde video demone i vile.dodjem ja kuci sposla pre neki dan,a ne radim nigde i sednem na fotelju pustim tv kad ono pojavi se vila ispred mene i poce da me smara

Bilo je situacija, tipa, ljudi koji mi čitaju misli. Desilo se, recimo, da napišem nešto skroz levo, misleći na nešto drugo, i da osoba odgovori na to što sam mislila, a ne na ono napisano. I tako...

Storma
Bilo je situacija, tipa, ljudi koji mi čitaju misli. Desilo se, recimo, da napišem nešto skroz levo, misleći na nešto drugo, i da osoba odgovori na to što sam mislila, a ne na ono napisano. I tako...

Japanskim ninđama su se pripisavale natprirodne moći, između ostalog, i time što su umjeli da ' čitaju misli ' . Ali postoji prosto objašnjenje iza toga. U situacijama kad čovjek zabaguje, kao što se tebi desilo Stormo, ima reakciju pričanja misli bez ispuštanja zvuka. Ko umije da čita s usana, vrlo lako je mogao provaliti iza napisanog, tj. tvoje prave misli. Ukoliko su te osobe koje su ti odgovarale bile Majkli Dudikofi, objašnjenje je potpuno potpuno. :)

meni je mnogo cudno kad npr.pomislim na neku osobu i isti dan je sretnem,a ne vidjamo se cesto naravno.desilo mi se da sam pomislio na nekog svog rodjaka dok sam isao ulicom i sretnem ga posle nekoliko minuta,a inace ga vidjam jednom u nekoliko meseci.e sad ide prava paranormalna stvar,ustuna ziva:kao mali sam dosta vremena provodio kod babe i dede i jednog dana iz cista mira pocnem da placem i pricam babi kako ce da je zaboli ruka i kako ce da nosi gips,ona me je umirivala u rekla mi da nece da je boli ruka ali ja sam ceo dan preplakao i pricao joj kako ce da nosi gips.secam se da sam uzeo njenu maramu i od nje napravio oslonac za ruku.uvece sam legao da spavam sa njom imao sam tad 7 god.suradan kad se baba probudila pocela je da se zali kako je mnogo boli ruka i u roku od 7 dana stavili su joj ruku u gips.nije bilo nista strasno,neki nervi su joj se ukljestili.posle je to baba svima prepricavala ko god je krocio u kucu :D

ne znam dal je to paranormalno ali ja sta god da pripremim za neki ispit to NIKAD ne bude moje pitanje, ili sta god da odigram na kladionici to NIKAD ne dodje.... mislim da ima nesto u tome

Ja se secam kad samo kao klinci istrcali za NG da bacamo petarde i odemo iznad stadiona i vidimo 3 leteca tanjira da se vrte iznad njega..Svi smo otrcali kuci, kasnije su nam stariji likovi objasnili da su to svetla iz diskoteke pored...sta ces, deca sa sela...

Nedavno sam se isto pogubio, buraz mi poslao neki cod nekog programa da pogledam, nesto ga zajebava, program se savrseno pokrece znaci nema gresaka u kucanju i kodu. Ukratko, svaka promenljiva mora da se deklarise(napises tim jezikom kojim kucas ovo je broj koji se zove tako i tako i njegova vrednost je tolika), i pratim ja tako promenljive kad naidjem na jednu nije nigde deklarisana. A ona radi savrseno! Trazim je na sve moguce nacine, uzduz i popreko i nigde je nema! I kasnije skontam da u tom programskom jeziku u nekim odredjenim opkolnostima ne moras deklarisati neke promenljive. Mozda vam zvuci kao sitnica ali bilo je stvarno jezivo. Tad sam napisao definiciju programerska magija

pa koliko ti to programskih jezika znas