Prijava

A kako ces znati to, msd? Reci ce ti devojka Tucali smo se, ali nisam svrsila? To je onda samo telom ocigledno.
SHR, meni nije potrebna rezerva, bila sam singl i bez keksa (kefalica?) ove godine sedam meseci. Nije mi bilo do toga jednostavno, a izlazila sam sa par momaka i bilo je vise prilika i za vezu i za keks.

mislim da se "ja arcim" odnosi na kombinacije,

Пуфно, није све црно бело. Ја то из мог угла.
Замисли не видиш се из неког разлога са момком годину дана. И, јебига, буде нека журка, мало цугнеш, неко те стартује, а ти загорела кажеш "нека, фала, имам дилдо код куће". Тешко. Сви варамо. Битно је волети неког.

MSD, znam vrlo dobro kako izgledaju veze na daljinu;)) I nisam varala svejedno.

culle jos si mlad. moj savet bolje jebi pa se kaj nego da ne jebes i da se kajes. i da nadjes pravu to ce da pukne 17 puta dok ti ne dodjes u godine za brak.

i ne treba da odolis, to niko ne trazi od tebe :D

Прва претпоставка преваре партнера је да тог партнера волиш. Ако га не волиш вараш себе што си са њим. Или се само зајебаваш и јебеш кежуал са њим. И то је ок.
Него, је л' рачуна неко и ''грешне мисли'' за превару?

I da dodam još nešto na ovu temu:

Nije pički vjerovati, a ni kurac nije poligraf.

Романтика нестане врло брзо када је потисну други "важнији" проблеми живота. Јеби док можеш а после купи играчку.

Apsolutno se slažem sa ovom Doterovom konstatacijom, jer posle 13 godina braka, sve postaje više stvar navike,romantike ima prvih par godina.Inače da saznam da me žena prevari razveo bih se momentalno,bez obzira na dete i vreme provedeno u braku.Tu opraštanja nema.

Ova tema je jedno veeeeeliko blebetanje...

dok sam chitao javljalo mi se konstantno BLA BLA BLA kao i druge teme, mnogo nemate pojma BRE ljudi lo lo

Романтика нестане врло брзо када је потисну други "важнији" проблеми живота. Јеби док можеш а после купи играчку.

Има ту пуно истине. Али, живите ли са неким а да нема романтике, само голи секс једном у два месеца кад вам се дигне, онда је то траћење живота.

Konačno je odbagovao sajt da mogu na miru da pročitam temu. A 'teo sam još pre par dana.

Samo da izrazim svoje oduševljenje pojedinim postovima. Izdvojiću i pobednika

ja volim sam sebe da iznenadim drkanjem ujutru. jer smo tako u mogucnosti.

Što se tiče tih varanja, ne opravdavam kad riba prevari mene, ali naravno da je u redu da ja prevarim nju. A i svi to mislite, samo ćutite. Sisići, hihi.

ja volim sam sebe da iznenadim drkanjem ujutru. jer smo tako u mogucnosti.

ahahah ko je to postovao? ahahah

ne verujem u one priče tipa 'ako te vara, znači ti si kriv, ti joj ne pružaš sve u vezi'...prevod ove rečenice je 'riba ti je notorna kurveštija'

Ni ja ne verujem u ta patetična opravdanja, ako joj ne pružaš što je sa tobom. Šupičku materinu!

jednostavno treba oberučke prihvatiti činjenicu da su apetiti tvoje ribe ekvivalentni pavijanki za vreme sezone parenja, to ako je voliš...ako je ne voliš otkači d bič, pre toga slep d bič ali to je već druga tema.

Otkad je sveta i veka, biće i varanja.

Katija objasnila! Ja to inače nisam znao, lololo.

Hahahaha, jebi se Tulume. Htela am da kažem da je glupo pričati da su muškarci svinje koje varaju, kad je naprosto to generalizovanje loše. U mom okruženju na primer, primetila sam da žene češće varaju. I nerviraju me ovi što se tako snebivaju oko toga.

Kakav je ovo seksistički naziv teme!? C c c...

ja predlažem da se zove...sociološki aspekti prevare u žena.

A može i samo Nije njojzi verovati...