Prijava

Evo i mene. Nisam ni ja nikada prevarila dragog.

nikad vas nije zanimalo kako je to? hm. interesantno.

Jeste. A onda je toj vezi, u kojoj zamišljaš druge, kraj.

hugo spavanje u rc je novo dobar dan kako si, ko rukovanje nam postade. to se ne racuna.

ja volim sam sebe da iznenadim drkanjem ujutru. jer smo tako u mogucnosti.

Šta kog đavola ima da se razmišlja o tome kakav je osećaj prevariti? Ako ti se dopada, u vezi ste, ako ti se ne dopada, raskineš. Ne kapiram u čemu je poenta varanja, uopšte.

Evo i mene. Nisam ni ja nikada prevarila dragog.

Nismo ni sumnjali, na Vukajliji poštenjačina do poštenjačine. Čudo! :)

Francky, to su tri devojke koje su pisale na ovu temu. Losa ti je statistika.

Nego nešto da vas pitam.
Ukoliko vas žena prevari sa ženom, šta biste onda?

Npr meni je većina muškaraca bila u fazonu "Da, nemam ništa protiv da budeš s nekom devojčicom s vremena na vreme". Ja do duše nikad nisam došla u tu situaciju iz dva razloga. Prvi je što za devojkama posežem kad sam emotivno isprazna. A drugi, u ovom slučaju osnovni, je što kad sam u vezi sa nekim, sve sam samo ne emotivno isprazna. I ič nemam želju za devojkama.

Kad nisam u vezi, sasvim je svejedno da li je kombinacija muška ili ženska. Nikog nije briga. Nikog ne varam, kao što smo apsolvirali. :)

Ако ће са женом да ме вара, алал јој било.

meni licno dize samopouzdanje. npr curama dize samopouzdanje samo muvanje, zato sto je vecina klinki u tripu da, ako je lik muvao da hoce da je zeni a on se mozda jedva naterao da joj posalje poruku u nadi za nekim hend dzabom. znaci cim joj pridjes ti si zaljubljen u nju i teo bi da je zenis, nikako ne pomisli da si mozda pijan kao dupe i da bi jebo i dzep od bunde.

Ukoliko vas žena prevari sa ženom, šta biste onda?

Превара је превара. Да се опростити у сваком случају.

Да се опростити у сваком случају.

Zajebavas?

TАко ће са женом да ме вара, алал јој било.

AMIN! ali bih se zapitao što nije u redu sa mnom...

Nismo ni sumnjali, na Vukajliji poštenjačina do poštenjačine. Čudo! :)

kakvo čudo, buraz, pa to je ovdje poznata stvar

Јанпи није јанпи, Јанпи ОБЈАШЊАВА.

Ако би она мене преварила са женом, онда би и ја њу преварио са женом.

Nasankale su me žene nekoliko puta do sad. Ostavljale me ko kita u plićaku. Šmrc. Ali nesam izgubio vjeru. Iako mi možda iskustvo veli da ulazim sa rezervom u osjećanjima u nove veze, ili da imam neku rezervu u vidu cure, ne praktikujem to.
Da pitam nešto samo. Zašto neke od vas ne mogu bez imanja momka? Pa vazda neku rezervu imaju? Smatram neudubljivanjem u vezu sa sadašnjim momkom, postojanje neke rezerve. Kao stand by u slučaju raskida. Je li tako i zašto tako? Je li zbog keksa?

Zajebavas?

Не. Ношени нагонима који, колко да сте јаке воље, увек могу да понесу на криву страну. Преваре се и догоде потпуно свесно. Физичке преваре. Тело вара нас саме, али срце вара партнера. Ако превара није у срцу онда се може опростити.

Priručnik kopirati u word i hitno odnijeti u zavod za udžbenike da se ubaci u prirodu i društvo za treći osnovne.
Roditeljski primjer zrelog razmišljanja normalne osobe :))

ja spadam u ove "raskinite ako je dotle doslo"...i da kombinacije su kul, s nekima odmah ukapiras da je za kombinaciju nema tu mnogo filozofije....

Da pitam nešto samo. Zašto neke od vas ne mogu bez imanja momka? Pa vazda neku rezervu imaju? Smatram neudubljivanjem u vezu sa sadašnjim momkom, postojanje neke rezerve. Kao stand by u slučaju raskida. Je li tako i zašto tako? Je li zbog keksa?

i mene ovo zanima, znam neke slicne, prije bi rak dobile nego nemale momka kakav god on bio.....

Sve postove sam pročitao, ipak vidi se ovde da ispod "Ja arčim" maski, stoje likovi verni ženama, a i žene verne muškarcima. Lepo mi je da to vidim. Vi ste stariji pa imate već neki formirani stav. Ja ne znam kako bi sa mojih 17 odoleo bilo kojoj iole zgodnoj curi. Bez obzira na okolnosti.