Prijava

ja imam 185 cm i bavila sam se manekenstvom.uglavnom sam ja muvala tipove koji su mi se dopali i počinjala razgovor. kontraverza sa nazivom teme-mene su se plašili :-)

mene su se plašili :-)

Čuo sam za tu pojavu. Ja ne da se ne plašim visokih žena, prosto ih obožavam. Nijedna nije toliko visoka kada je u horizontali.

Лакше за мување су оне код којих имаш пролаз.

Кад пустиш буву да ти је велики паламар, све жене су ти лаке за мување.
Штавише, не мора ни да их муваш. Мувају те.

Džimi to o palamaru medj' ženama i muškarcima će biti večita rasprava. Ja sam velika al' ne volim veliki-boli me. I taj moj bivši mi je tek skoro priznao da nisam djubre što sam ga ostavila uz krajnje glup razlog jer ''POBOGU PA ŠTO VEĆI TO BOLJI A TI MI TU ČOVEČAŠ VRŠNJAKA''.žalile su mu se i druge ribe... al to je već druga tema....

Ма, то за бол стоји. Дешава се. Ал опет женама импонује кад имају дечка који је обдарен. Не може свака да приушти тај луксуз.

Lakše su za muvanje, ali nisu lakše za gruvanje. Tako da postoji balans.

Ja ne pamtim da sam ikad obrnuo ribu koja je bila viša od 175. A ni plavušu.

Славко обрће рибе к'о Сунђер Боб пљеске.

Славко обрће рибе к'о Сунђер Боб пљеске.

Сад сам слободан к'о колибри. Средње печено и крваво. Такве пљеске од сада преферирам.

Lotosova, je l nosis stikle? Meni je prekul kad visoka devojka obuje cipele na stikle. Iako ih se plasim tada.

I meni je to savršeno, ali ih se ne plašim.
Mislim da je tema nebulozna pošto ima mnogo tipova ljudi.
Ja sam recimo visoka 177 (i još umem na tu visinu štikle ili cokule da dodam), ali retko koji me muškarac uopšte privuče. Imam fobiju od niskih ljudi. U suštini, volim jako, jako mršave i uske dvometraše. Eto, priznajem XD.

Кад смо код мргуда, много мрзим жене које се тако нешто мусе. Мушкарцима се може да се мргоде, штавише, могу да изгледају кул кад се мргоде. Нпр.

Haha, ja sam konstantno namrštena. Ili mi bije sunce u oči, ili mi sneg upada u oči. Vremenom sam navikla da se svo vreme mrštim. Čak imam i facu kao C.E.

ali retko koji me muškarac uopšte privuče.

Nisi upoznala Lakija.

Koliko sam provalila, taj je nabildovan do jaja. Neka hvala, ja volim kad se vide kosti.

Lično mislim da je "lakše za muvanje" obrnuto proporcionalno sa "privlačne". Dakle ako ženu njena pretjerana visina čini generalno manje privlačnom, onda će ista biti i lakša za muvanje, - ALI samo za momke koji su viši od njih. Ma koliko žena bila visoka ona po prirodi traži nekog ko je još viši od nje. Tako da, mislim da su visokim momcima više žene lakše za muvanje, ali ne i niskim.

Не знам, господа теоретичари нек' изведу експеримент. Лепо одите на неку журку и крените да мувате рибе које су 175+, али не оне Годзиле или жешће пракљаче, него симпатичне и складне младе даме, па јавите шта сте урадили.
Немојте после да бацате хејтове ако прођете аналогно старој народној.

ЕДИТ: Мада су ми ове генерализације чисто пустословије. Приступачност неке женске особе зависи од више фактора а не (само) од висине.

U suštini, volim jako, jako mršave i uske dvometraše. Eto, priznajem XD.

Ne traži dalje! :)

U suštini, volim jako, jako mršave i uske dvometraše. Eto, priznajem XD.

Ne traži dalje! :)

O, pa ima i dvometraša na sajtu! Strava :)...

Koliko sam provalila, taj je nabildovan do jaja. Neka hvala, ja volim kad se vide kosti.

Где су биле те девојке које воле да се виде кости кад су се мени својевремено виделе кости?

Где су биле те девојке које воле да се виде кости кад су се мени својевремено виделе кости?

Исто питање. Него Џими, нико нам није крив што смо пушили траву.

Па, мајке ми. :)