Prijava

ЈЕБЕНО САМ ПОПИЗДЕО ЗБОГ ЈЕБЕНЕ ГУЖВЕ И ПРЕЂЕНИХ 100 МЕТАРА ЗА ПОЛА ЧУКЕ! ЈЕБЕНИ БРАНКОВ МОСТ И ЈОШ ЈЕБЕНИЈИ "АЛТЕРНАТИВНИ ПРАВЦИ" КОЈИХ ЈЕБЕНО НЕМА ЈЕР ЈЕ ЈЕДИНИ ПРАВАЦ МОГ КРЕТАЊА ПРЕКО МОСТА КОЈИ ЈЕ ЗАКРЧЕН!!1 ТРЕБАО САМ ДА СЕ ВИДИМ СА РИБОМ ДА СЕ ЈЕБЕМО ПРЕ НЕГО ШТО КРЕНЕ ГАЈБИ ЗА ПРАЗНИКЕ АЛИ КУРАЦ МОЈ САЋУ МОРАТИ ДА ВИСИМ НА РЕД ТЈУБУ!! ИЗФРУСТРИРАН САМ КО Б92 БЛОГЕРИ КОЈИ НЕ ЈЕБУ И КОЈИМА СЕ ЈА САД ПРИКЉУЧУЈЕМ У МАСИВНОМ ФРУСТУ И НАДРКАНОСТИ ОД НЕЈЕБАЊА!!!!!!!111

Smrčem rakiju iz maramice zbog gripa, eto kako se osećam.

jbg, Somi. Moraces "suv" u vaskrsnji post :D
Gledaj to sa vedrije strane, nekom je uvek gore. Evo, ti ces makar posle Uskrsa jebati, ja cu i dalje da se druzim sa Jenom Haze. Popi nesto i nek ide sve u 3.p.l.m.

Fakin' grejt!
Zapala mi danas jedna za oko, u stvari ne danas, još davno al' sad onako malo više, do danas nisam obraćao pažnju, ali sam pizda, nisam imao muda da joj priđem danas, ko me jebe, a iz Smederevske Palanke je tako da neću da je vidim sve do jebenog 3. maja, a do tad ima da poginem 10 puta, al' ono, uzeo sam broj još ranije, valjda će biti nečega...

Шоми, имаш од мене велики плус за кидање пичке раве из унутрашњости. Дошле овде да се напасу београдске курчине. ТО!

Променљиво до скоро до потпуно шућмурасто.

A ovo je kao neki status? Kao na Fejsu? Je l moram i smajlića nekog da stavim kako bi bolje dočarao trenutno raspoloženje?

Elem, srećan sam, ali onako ograničeno. Naime, Partizan je pobedio, ali sam ja to znao. Osećam se samouvereno kad gledam košarkaše Partizana. Hvala im na tome.

Био сам ван куће од 10 јутрос до 7 и по ноћас, од тога само 2 сата нисам провео на факсу. Имао 2 испита, сад ме глава откида, уморан к'о црнац, а тако и смрдим и не могу да заспим. Да неко крене да ме черечи и силује, одустао би јер би се сморио што му не пружам отпор. 'Начи, к'о говно.

фала Бурзуме!

Pospano, zeljno iscekuje dan za metak.

Smoreno, em se završile španske serije na Vuki em nemam tema da definišem...

Moji kapci su teški...

ja sam srecna jer sam sinoc bila na salsa zurci i imala sex u wc-u sa deckom, to mi je uvek bila zelja a nisam nikada uradila.... jeeeeeeees =)))))

Scooby Doo, blago tebi xD

Ja ću umreti od gladi.. idem da se nažderem. :)

Ja ću umreti od gladi.. idem da se nažderem. :)

odo da bacim hejt na frizder

Nekako smoreno. Ne znam šta mi je raditi. Šta god da smislim, dosadno unapred. Jedino fudbal mi pada na pamet, ali kanda ništa od toga jer nam fali igrača. U kurac.

Scooby Doo
ja sam srecna jer sam sinoc
bila na salsa zurci i imala sex
u wc-u sa deckom, to mi je
uvek bila zelja a nisam nikada
uradila.... jeeeeeeees =)))))

А јел те привлаче лифтови? Кровови зграда? Кућице на дрвету? :))

arei mmmm, kucice na drvetu..... =)))))))