Prijava

Јел те то ложи, мммм? :облизује се:

nemas pojma koliko... =))))))

Koristio sam pojačivač realnosti - kafu.

zagrejan sam za pricanje o carapicama

takodze, samo da popijem pivo pa da mi se masta oslobodi

Ti si jebo baku hahahahahahah cuti

Uvatila me neka čamotinja... ljuta!
Mislim da bi bilo dobro da organizujemo neku grupu podrške za ljude sa čamotinjom jer vidim da ih ovde ima baš mnogo.
Mislim da je vreme da vukajlija dobije neku novu dimenziju!
Organizovaćemo se tako da skupimo malu grupu vernih vukajlijaša koji će napraviti mali gradić zvan Vukatown u dubini Šumadije. Tu će se nasliti svi verni vukajlijaši i živićemo po principima komunizma van svih zakona ovog okrutnog sveta. Biće svega pivce, vutra koliko ti duša ište, raj na zemlji! Ako slučajno ubijemo Vučića kad nas poseti ili nešto drugo krene po zlu uvek možemo da popijemo čaj od otrovnih šumskih bobica!
Ko je za?

Ja sam za al da ima tri prstena naselja, biblioteka, kafana i čekaonica, ne mož bato da udje svako iz čekaonice u biblioteku ili kafanu dok obrnuto može...ima da se iscimaš dok stigneš do biblioteke, da se iskažeš, doneseš kilo granja ili opljačkaš banku...tako nešto...mora se zna neka hijerarhija, ako ćemo svi da ladimo muda odma ima grebci da se dovuku i da čekaju sve na tacni, čovek ti je jako kvarljiva roba...i obavezno da ima dva plastenika minimum za gajenje granja i cveća, evo ja ću ovo oko struje, lampi, instalacija i ostalo...

A ZA TO VREME U VUKATOWN-u, U DUBINI ŠUMADIJE
http://i.imgur.com/5m66Hx6.jpg

Glava me boli, mamuran sam i malopre sam se prejeo. Skuvao bih kafu ali mi mrsko. Fali mi baka. Tuyno.

Želim da se napijem negdje u bašti.

♫♪ Želiš da te oplodim negdje u mašti~ ♬