Prijava

žurnali brt su flegšip, konferencija ti dođe ko wiko samo sa više rama

flegship telefoni su za ljude sa malim kurcem.

nisam znao to lal

sirotinjo napuši se kurca

đe ti žurnal brt :DD

a brt

kako idu te konferencije brt

Palamarr

flegship telefoni su za ljude sa malim kurcem.

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Pa brt kupio sam jednu obradovo se što mogu gledati Atabaka u hd a on sad mi kaže vrati i još daj teti čokoladu :'o(

@autor Слепи Туљан:
spreman sam da prihvatim donaciju od 250 evra, preći ću preko ponosa i iskoristiti taj novac da nabavim flegšip proizvod

Питај лукса за донацију, виш да се човек разбацује парама :)

Најискреније ти предлажем да га вратиш и да узмеш Ксаоми Редми Ноут нпр, има дуал сим, два гига рама и бољи процесор за свега 130 долара

Povoljno zadovoljavam bogate gastose. Diskrecija zagarantovana...

Погледај и меизу м1 ноут - он је око 180$ и м2 ноут око 200$

Притом можеш их наћи још јефтиније, чим буде нема акција код чајнеза

ЕДИТ: ево нашао сам ти и на акцији овај ноут 2 - https://www.fastcardtech.com/Meizu-M2-Note.html
Кошта целих 140е
- Фулхаде (брда боља резолуција него винкло)
-5.5 инча екран
-октакор
-2 гига рама (дупло више)
-16 гигабакта интерне
-исто дуалсим

TULJ PREPORUČI NEKI FLEGŠIP PEJDŽER DO 500 EVRA PLS

ПОУУ ЈЕЛЕНА ЛУМИЈА

LUMIJA FLEGŠIP U SVIJETU PEJDŽERA DA I MI SIROTINJA JEDNOM FLEGŠIPUJEMO

Tuljane brt, meni full HD nije vr' nema to duše volim kad je retro lolo Sad ozbiljno, ne sikira me ništa od specifikacija, npr kupio sam SD 16 GB neki klasa flegšip pička materinu za 8 evra. Meni dosta. Full HD mi isto ne igra ulogu u životiću. Jedino što bih voleo da ima RAM-a više ali jebiga. Ne menjam ovaj, uz sve to ljep je telefon awww (lol sad kad popizdi)

Poyyy, prijatelju dragi ;o™ natnat flegšip smajli

Sumnjivo mi je nesto, kao da nismo culi celu pricu, nesto stoji iza kupovine ovog telefona.. Da li je stvarno placen 200e ? Da nije poklon u pitanju, pa se zato odbacuje mogucnost vracanja? U svakom slucaju 200e je previse za ovakav telefon, sad ti je mozda sjajno, novi telefon, uzbudjen si, jos ima lep dizajn kako kazes, ali za mesec-dva ces videti sta si uradio, za 6 meseci ces pizdeti sta si uradio, jer ce da krene da zabada. Jedan giga rama jbt, aj da je lumia sa 1gb, pa nekako, ali na ovome, instaliras li nesto osim vremenske prognoze ima da umire... Zato ako si u mogucnosti, vracaj to i kupi ili normalan, ili isti kurac samo za mnogo manje kinte od huawei i tih sranja..

Da. Dobio sam ga od rođaka iz Prijepolja.

Ukratko jebe mi se brt.

Svi ti mi zelimo sve najbolje, telefon je veoma vazna stvar u danasnje vreme, ako si zadovoljan i ja sam, topli pozdravi

Lukse, kupi Huawei!!!!

Cao svima...Prvo da vam kazem da nisam electrolover, nego njegov alter ego...A i mozda sam promasila temu, ali mi mozda mozete pomoci u otkrivanju misterije ;)...

Naime, poslala sam poruku jedne sadrzine, a osobi kojoj sam slala poruku je stigla izmenjena poruka, tj. prvi deo poruke je ono sto sam ja napisala, a drugi deo poruke uopste nije moj, i vidi se da je moja poruka naglo "isecena" i ubacen taj tudji deo...Nikad ni od koga nisam cula da mu se to desilo, pa me zanima vase misljenje. Nisam postpaid, imam najobicniji telefon, nemam ni net na njemu, 063 mreza...