Prijava

Ja vise ne koristim mob koristim tablet umesto, tu imam i olovku za crtanje, tastaturu i sve sto mi treba, sada razmisljam da kupim noviji samsung tablet...

Razbio mi se tač i ekran na voljenoj sony experiji ne isplati mi se popravka nikako a nisam pri parama trenutno dajte predloge do 150€
Razmišljao o Honor 50 lite al nema za eksternu memoriju majmun ne verujem znači da prave telefone u 2020+ bez slota za sd idijoti
Znači nisam zahtevan ovo treba da bude neko privremeno rešenje
Da bude oktakor, 6 gb rama i bar 128 internene, kamera mi nije bitna, baterija mi je bitno da drži da bude fazon 5000ha, solidna rezolucija, brzo punjenje i obavezan slot za mikro sd, dual sim mi je nebitan, igrice ne igram preko fona inače. Toe ukratko ono što mi treba
Hvala

Gledaj neki ćaomi, najvise dobijes uz najnizu cijenu sto se androida tice, samsung je skuplji a dobijes manje

Inace iphone je najbolji na planeti ali jbg za te pare mos uzeti mozda neku osmicu

Ne kupujte verujte mi nista od tih sranja samo Samsung (bolje jeftiniji neki nego neki koji je njegova kopija) ili ono precenjeno sranje IPhone sve ostalo je kao dobro na papiru ali nije to to ipak. Ja imam sve Samsung Tv i tablet i mob tako sam poceo jos od pamtiveka to jest od kad sam imao Samsung s2 u kamenom dobu, sve radi kako se ocekuje od njega i ima ono sto pise da ima i nema zajebancija i slicno :)

Gledao neki redmi9 pro, ok mi deluje.
Ajfon jbg, not my cup of tea

A ne bih ni samsungovci nešto

sve mobitele koje sam imao osim jedne nokije bili su samsung i svi su radili godinama bez ikakvih problema. sad, možda su malo skuplji, ali proizvode i modele za budžete, tako da je samsung dobra investicija osim ako se neko zagrizo za žaomi.

узмите старе сони ериксоне и нокије и не једите гомна превише а тих 150 200 ојра оставите за полован комп

Za 150 eura ne mozes normalnu graficku da nadjes, mobitel koristis svaki dan, pc osim gejminga bespotreban

xaomi redmi note 11 pro
150€ na oglasima reko bih bestbuy za mene trenutno.
Nisam nikad koristio žaoti marku, moguće se priklonim kineskoj sekti uskoro

Oni Nord plus kakoveć, kakvi su?

Stalkeru, ja evo pune 2 godine furam Realme 8, uzeo preko mts-a, radi ko crnac.
Tada je bio 20.000
5 ampera baterija, osamkor, 6 giga ram + koliko namestiš dodatnog preko setingsa, dvojni sim+micro sd
Telefon je sašio sve huavejie i samsunge i ajfone koji su mi kroz ruke prošli.
Eto.

PS 128 giga rom

Kupio neki Honor X8 za 100€ u garanciji još godinu dana deluje mi skroz ok lepo izgleda ko neki flegšip lolo iako po domaćim forumima su mixed feelings uglavnom kude kameru a meni se tačno jebe za to i nema slot za memorijsku al 128gb i 6+2 gb rama puna kapa
Jedino što sam navikao da mi fon ima onaj led indikator za punjenje i notifikacije al jebeš ga, za 100 evrića tatabanja bukv

To sa led notifikacijama nema nigde vise valda, bukv must have opcija za svaki tel. Ne znam sto su to ukinuli