Prijava

Sad sam se setio da je doslo vreme da opet mogu da uzmem novi debilni telefon za dz. tj. za produzenje ugovora, inace sam u Telenoru jos dok su bili KaricBruder, ima valjda petnaest godina, imam mislim neki paket oko 2000 din. i to mi je dosta, ne bih povecavao. Sta duzmem od onoga sto nude za te pare?

Brt iskreno nista nema kvaalitetno, preskupi su.

Pa znam ali ja imam telefon... I ocu jos da budem klijent, cista steta je da ne uzmem. Zadnja dva puta sam uzo neki Alcatel android (jedan pre cetiri, drugi pre dve godine), i oba rade bez greske jos uvek. Ovaj sto sam uzo pre dve godine je bas dobar telefon. Ma cu duzmem opet neki Alkos.

Ako os duzmes i prodas/poklonis onda okej nadze se nesto.

Ja imam dva LG, ako bude imalo njih to ce i da bude. A obadva sam dobio na poklon, ja ih nikad ne bih kupio, cuj LG to frizider i sporet... Sacu da se prosetam duzmem. :-)
Sledeca scena-uvalili mi najskuplji, lol

http://www.telenor.rs/sr/Privatni-korisnici/webshop/Mobilni-telefoni/LG/Leon_LTE

Ovo je nesto okej za dinar za 2000 na tarifni paket prenesi i surfuj extra.
Ostalo je sve krs krsinji veruj mi.

ух ја сам се сјебао што нисам узео неки хтц у теленору пошто ми истиче у новембру уговор, и уместо да откупим уговор за пет иљада и дам још 3 за телефон сад ћу узети курац јер је поскупео на 11 иљада

Hahahah duvaj ga hahahah

Hvala Sale, ja sam vec bio otiso, ali sam poslusao tvoj drugi savet, uzo sam LG Fino, sad sam mu nabio karticu SD, hocu da mu instaliram GTA SA da vidim kako to izgleds na telefonu, i posle ga dajem Sinu da se kurci, za osmi osnovne nije lose, meni bi moj Pok. Caca kupio neku Nokiu raspalu. ALI NAJBOLJE OD SVEGA, presao sam u nizi tarifni paket, 1500 umesto 1800, a imam svega isto ili vise nego do sad . Jedino za ovaj LG doplacujem 2500 din. Sledeci paket je bio 2200 nije malo 700 din. mesecno, al kao mogu da zovem skoro sve zemlje (Sem ec-YU) imam 300 min mesecno, koji ce mi to, ja mrzim da pricam telefonom. I imao bi neke bolje telefone, i ovo je vise nsgo dobro, a za tih 700 din, bolje da njemu platim postpejd sa internetom. Matematika je jasna, dvaput nista je nista...

U jbt ti i dete imas.
Ma za 8. razred da slika kroz kljucaonicu super brt
Fin je foncic ne verujem da je vnugo, uzdravlje da ga sluzi..

Preporucite mi telefon do 200e!

To je pitanje.

Skocko, ajd sa mnom kad budem isao u vodovod da prigovorim.
Da mi budes 'moralna' podrska

Do 200e mi je potreban telefon

PA OCES NOV IL POLOVAN BRE!

Ajde, idemo, obožavam te iz vodovoda i elektra.

Taman, jos povedem buraza dva metra sto kila, taman ololo

Pusti ih u kurac procitali mi 155 kubika