Prijava

Koliko vredi polovan s3 neo?
Koliko vredi polovan 5s ajfon?
Koliko bih trebao da doplatim u zameni?

Ja sam nasao Iphone 5 na Tajlandu i prodao ga za 50e, ispao nekom Rusu, probao da ga dekodiram na nekoliko mesta, i smaralo me vise da se zajebavam i dam ga za 50 misleci da cu napraviti kvotu 6-7. Naravno pao sam tiket, a iphone ode u nepovrat, i zato sad placam skoro 50e mesecno... :)

Lol Blagoja
Ne znam da l si svestan da ćeš daj krst prokletstva tog nositi ceo život na svojim plećima

Ljudi moze jedno pitanje zanima me iphone5 ili samsung j5 gde najpovoljnije kupiti

Vidi u nekom mobilšopu. Nadam se da sam ti pomogao prijatelju XD

E nemam ja mnogo love pa pitam za savet, imam ovako pokvareno kuci jedan stariji galaxy, iphone6, jedan android pod imenom tecno nema ga ovde, odnosno dva takva i lumiu. Ne zajebavam se sve popucalo. Spadoh na jednu staru nokiu i iphone 4 a za kucevne potrebe troclane porodice treba jos jedan i necu da bacam vise pare na govna

E lubenicare, nemoj sad da me ignorises znam da znas ovu materiju i da kad sednes u caffe izvadis dva telefona na sto kazes ovaj jedan je poslovni, zato nemoj da me pustas da cekam ovde ok?

ako neces mnogo kinte trazi po kupujemprodajem i tim sajtovima ovako nesto
http://www.kupujemprodajem.com/iPhone-5-16Gb-36450349-oglas.htm

a prodavnica kontam ova da je najpovoljnija
http://www.logicshop.rs/mobilni-telefon/apple/iphone-5s-16gb

blvgd G3 32GB najbolji odnos cene i kvaliteta sig

Fala ti Armine meni je ovo mnogo, ja sam mislio nesto u rangu 20 k dinara

Bomb uzmi Z2 ili Z3 jbt nisi mali

za 20k sve je djubre, ako bas uzimas onda polovno nesto preko sajtova jbg

Aha da biram. Iphon 5 jbg
Peder bićeš ali samsung kreće da baguje kad je nenov posle 3 meseca

Skupo to z2 verovatno da uzmem nov j5

Lol Blagoja
Ne znam da l si svestan da ćeš daj krst prokletstva tog nositi ceo život na svojim plećima

BRate da znas koliko se ne razumem u telefone,razumeo bi me. Jos kao vozim motor, zaustavim se, pogledam fon. I dva lika iz grupe JAAAOO to je brate 500-600e, meni vec dolari u ocima, kupujem prodajem, gadjam singlove, smrcem koks i jebem kurve. I dodjem u bg,i kurac. A 2 nedelje pre toga, u nekoj sobi na drugom delu drzave nadjem punjac za iphone.

Hvala Armine, jos ljudi mi je potvrdilo da je dobar, tako da uzimam taj.

uzmi lumiu brt veruj mi

bvdla bogat kao isus jbt pun para

Jebo te isus vise sta stalno o njemu pricas

Nije za mene telefon Shomy, za zenu je, tako da necu da joj uvalim kurac. Ovo zvuci pogresno.