Prijava

Maestro, za svaki slučaj, kupi oba telefona.

EDIT: Zajebavam se, uzimaj Z2, vodootporan, brz, slot za mem. kartice do 128GB, odlična kamera, a jeftiniji je od ajfona.

Evo kako radi kamera:

http://www.photographyblog.com/reviews/sony_xperia_z2_review/sample_images/

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2673226

Skocimise zajebace te sale snajperista za telefon ne dogovaraj se s njim, ja ga cekao mesec dana jer nije imao pare i spustio mu cenu kulturno i na kraju nije kupio telefon

ps
Skocimise zajebace te sale snajperista za telefon ne dogovaraj se s njim, ja ga cekao mesec dana jer nije imao pare i spustio mu cenu kulturno i na kraju nije kupio telefon

Svejedno je čova u nekom kraljevu valjevu.... Sale, ako budeš nekad do banjice, ponesi 230€ i uzmi telefon :D

Samsung J5 2016 koiko dobar je?

Odgovorite mi pitshke

Pazle, skup je. Ako hoćeš Samsung da radi fino, uzmi polovan Note 3 ili 4.

Skup, pa ni srednja klasa nije po onome šta nudi u 2016., više je specifikacijama "budžet" za 2016 godinu, a košta kao neki flagship iz 2014/15

400+km za ovaj telefon je prepreviše

Za te pare recimo možeš uzeti nov Huawei P7 koji je bio flagship za 2014 godinu i bolji je telefon od j5 2016
i da ti ostane keša

Kolike su ti finansijske mogućnosti?

to pitanje je neumesno

Pa nisam mislio ništa ružno, no koliko je spreman da da za telefonm, pa da mu kažem u tom rangu najbolje telefone

aj reci meni za koliko mogu da prodam Lumiu 640? xD

Radi kao sat, stara godinu ipo

Ehhh da je sreće da si je prodao početkom godine kad je počela da propada pa si mogao nasamariti još nekoga za pristojnu cijenu
Sad ti je baš jebeno, jedino da ganjaš zamjenu neku ili nekom zaluđeniku za Lumije koji je slomio fon pa hoće isti, recimo kao autor Shomy23 :D

Jesu propali stvarno? Bez sprdnje, ne pratim desavanja...

Jesu, ne proizvode više ništa, Lumija serija ugašena.

Sad kao neko pretpostavlja da će da se baziraju na Surface, nemam ti pojma. Samo su prdnuli sa ovim telefonima do sad, raspad sistema :D
Zadnja dva njigova flegšipa propast sistema, digli cijene, a fejl žešći. Neuspjela prodaja, totalno sjebali.

ja imam lumiu i prezadovoljan sam

lg odustaje od modularnih telefona jbg rano je jos, bas mala potraznja za takvim uredjajem

LG G5, pa one mogućnosti da ubacuje dodatke za kameru i baterije.