Prijava

Evo i karakteristika.

Ovaj model telefona napravljen je od titanujuma i zlata. Na poleđini telefona je Putinova slika i deo teksta ruske himne. Tekst je pisan zlatnim slovima. Na prednjoj strani telefona je ruski grb koji je ručno izgraviran.

Fuj, Putin. Platio bih toliko samo da ga ne gledam.

Danas sam čuo da dolazi S8 30. marta, eto rešenja mog problema! Treba da ima 4k ekran i neki mnogo prejrban VR kit.

A inače izlazi uskoro nova retro Nokia 3310.

Nokia 3310 mobile phone resurrected at MWC 2017 - http://www.bbc.co.uk/news/technology-39095127

Biće jeftina, dobra kao drugi telefon npr.

Izasla je brate ima par dana :)

E jebi ga, gde ja živim :D

OnePlus 3 ćaća.

potkrepio sam se malo infom došao sam na ovo
1) Sony Xperia E5-------->pola godine staro, pod garancijom
2) Samsung galaxy J3--------> isto pola godine staro, pod garancijom, cena plus minus 10e, za sve što ću navesti 100 je negde cifra
3)Huawei P8 Lite--------> 6-12meseci, garancija ima i nema

sad se pojavljuje i neki huavei https://www.kupujemprodajem.com/Huawei-Ascend-G7-43634029-oglas.htm ali nema mnogo o njemu i neki lg k10

naleteo i na g2 kod privatnika uzeo čovek istekla garancija od 1g pre mesec dana. nešto mi se najviše smeši na njega džep, šta znam proveren je jedino još ovaj sony mislim da može valjati jedino kao na kameri štekaju mada to oni rade uvek i onaj htc(sve ostalo im je top al ne volim ovu reč) sad neki htc imam socijalni kamera neupotrebljiva ekran po dnevnom svetlu isto nije mi neka frka nego čisto malo da gikujem kad zatreba a telefon ovaj sad daću bratu on će biti presrećan čak :D

šta sam sad loše uradio pa ovo je tema o telefonima?

Srbendo, ako ti nešto znači ja imam Huavei G7 uzet u Telenoru u avgustu 2015. Odličan telefon (da se odmah ogradim, za moje potrebe). Nema kočenja, bagovanja mada ga ja i ne tovarim sa gomilom aplikacija. Baterija i sada posle godinu i po dana drži dva dana i to uz veliko korišćenje. U principu za telefon srednjeg cenovnog ranga, to je odličan izbor.

kako ne znači, svaka živa reč znači jesi li ti lud da ne znači. pa ti ne znaš koliko mi znači. tek sad gledam pa ovo je zver dijagonala ko moj kurac kamera dobra ima sve na mobilni svet,,,kompletan test,, mogu reći da su slike odl realno za huawei: http://www.mobilnisvet.com/img/upl/mreview/000/000/000/923/l/photo15.jpg i kaže da lepo apsorbuje svetlost što u prevodu znači da može leti da se gura. sad jedina stvar trajnost ne verujem da može sa g2 da se poredi jedan huavei ako su isto stari najbolje realno ovaj g2 da uzmem ako ne laže realno šta ona imei to na kutiji vidiš znaću ja to, valjda treba sa onim na tel da se poklapa. stvar je da prodaju za 100e i po dve godine stare a seru nešto kao čitam evo četvrta godina radi mi kao prvog dana. ma lg da uzmem i bog te veselio realno

Huawei je trenutno možda najozbiljnija firma koja fura Android telefone. Tako da ko god oće da uzme Huawei neka se ne zajebava. Ionako Huawei kao kompanija pravi hardver za ogroman deo tržišta, verovatno i za jebeni LG. A i kompletan hardver koji koristi mobilna telefonija, predajnici i sve, sve je radio jebeni Huawei.

Al ne budite degeni i uzmite Win phone.

Vikiliks kaze da nas prisluskuju preko iphonea i androida, juce sam bacio detetov iphone 4, zenin samsung i nokiu lumiu, koristi se u kuci neka stara nokia

boh što se dereš stalno na nas uvek neki stres preživljavam kad si ti na forumu. ovo ti govorim bratski ali da je neko drugi bilo bi problema zbog tvog arogantnog ponašanja ne možeš tako spusti loptu brate mili... sad si kao pokušao da se izvučeš da nakeriš na šalu kao a realno impulsivan si po prirodi sve te iznervira... ne znam što misliš da te svi mi moramo tolerisati neka te toleriše žena i majka ja ne moram.

http://vukajlija.com/forum/teme/19261-mobilni-telefoni?strana=370#post_3729972
i šta si ti sad meni pomogao reme?
tvoj komentar u celini sagledavajući kao nadovezivanje na moje pitanje nema nikakvu oportunu funkciju i vrednost i oceniću ga sa 4/10. i budi još srećan što nije manje jer sam raspoložen što sam jebao neku pičku da ne širim priču ali jako mlako pogotovo što dolazi od tebe
ovaj E5 mogu i za 90 da iscedim, glancik nov pod garancijom 19 meseci ostavio bi vam oglas ali bojim se da neki vukajlijaši mogu da mi preotmu kupca šta kažete nešto tako ili ipak ovaj g2 ako je sve ok ili ovaj huavei čak možda

Moraš jbg. Kupio sam sajt

Prodajem zlatni samsung s7. Nije edge

Nije kraden (da predupredim optuzbe Milosa Kajgane)