Prijava

Kako je dobro kad dolaze tiketi, a, Coa :)
Sad možeš da se bahatiš

Baš juče sam ga gledao, jedan kolega ima. Bukvalno isti kao 3 samo lepši, a 3 kida napisao sam već više puta.

Imaš u bg Mobile Market u Maksima Gorkog kod Crvenog krsta, tamo sam ja bio našao xiaomi telefone jeftinije nego i na kp, pisana garancija godinu dana.

http://www.kupimobilni.com/prodaja-mobilnih/mobile-market/121

Kod njih je 180, al treba da se zove da se proveri dal ga imaju na stanju

Nasao sam na internetu raspored mreza po jacini, mislim da ide E pa 3G pa H. Da li telefon automatski bira mrezu ili moze da se podesi da se fiksira na trazenu. Gledao sam pre mesec dana neki telefon preko oglasa kome je oborena cena zbog toga sto mu ne radi samo 3g(internet radi, damo ne radi 3g) da li je onda moguce da greska nije hardverske prirode i da bi bila dobra kupovina da sam je obavio. Sta znaci kada 3g ne radi, da li je to nagovestaj smrti maticne ploce i sl, posto mi se cini da i meni ne radi, samo pokaze na kratko povremeno

ako živiš na periferiji grada ili u nekoj zapizdini, dešava se da slabo vata 4g i 3g signal, ako ti u centru grada radi kako treba, onda je sve u redu s telefonom

nije dobra kupovina ako telefon ne radi ono što bi trebalo da radi

A da li moze da se fiksira na samo 3g nekako, da budem siguran da ne radi

kod mene može, mogu da izaberem 3g only kad svajpujem naniže u meniju gde pališ wifi i mobilni net

Imam gsm i wcda, jel nesto od toga pseudonim za 3g

wcdma je 3g izgleda

jel kod tebe piše wcda ili wcdma

Wcdma
Probao sam sad i jedno i drugo, gsm je ocigledno samo e i po prizvuku zvuci kao nesto arhaicno a wcdma je h/3g. Ocigledno da mi je sjeban telefon kada opet samo taj h radi

U stvari stoji cesto 3g kada je ucitana stranica a kada treba da pokrene onda se prebaci na h.

proveri negde po gradu još jebiga

Ima li šanse da mi servis u kojem imam garanciju ne provali da sam mjenjao bateriju?

Nema šanse, Ledeni, to prvo provjere čim im uđeš na vrata.

E jebi ga. Nema veze odradio je 18 mjeseci kao i predhodni, prelazim na xiaomi.

flex 2, od pregrijavanja stradala maticna ploca.

Da ga jebem, vidi da li se ispalati da odradis pa utopis ili uzimas novoga odmah

nema sanse da se isplati mjenjati maticnu plocu, nije ni cest pa ga niko nece uzeti za djelove. jedino mi je zao sto je ovako necasno stradao, da sam ga u kakav zid bacio imalo bi bar minimalnu dozu kuloce.