Prijava

istorija? jel sad radi po mađarskoj?

Ма ја могу све невине да разумем, али ми је најтеже да разумем оне што су дуго са девојкама, и опет ништа! Мој ортак - три година заједно, у просеку бар 5,6 сати дневно, заједно се ваљају по кревету - и опет ништа!

pa jel imao neke veze pre toga...msm na minimum nekoliko meseci veze?

Elem, odradila ga komšinica jednog prepodneva, a ostalo je istorija.

xexe nešto mi smrdi da si ti ta komšinica, i da ste se oženili posle i živeli srećno do kraja života?

Мој ортак - три година заједно, у просеку бар 5,6 сати дневно, заједно се ваљају по кревету - и опет ништа!

ista priča s mojim ortakom...prvih šest meseci do godinu dana sam ga smarao dal keca il ne keca...posle sam ga savetovao da je zajebe a posle mi je bilo tolko krivo da ga ništa nisam ni pitao...

Loše ti smrdi...

d dzem, ja ih poznajem koji se čak i tuširaju zajedno i to goli i svejedno nema seksa...a isto tako su u vezi nekoliko godina. Kao bliski su toliko da mogu i da se tuširaju, al nema još arčenja....2 para takva poznajem, a znam i jedne koji su bili u vezi 5 godina, i posle godinu dana su počeli samo oral jedno drugom da obrađuju, i to je trajalo skoro dve godine tako pa tek posle došao i sex na red.

ista priča s mojim ortakom...prvih šest meseci do godinu dana sam ga smarao dal keca il ne keca...posle sam ga savetovao da je zajebe a posle mi je bilo tolko krivo da ga ništa nisam ni pitao...

Ма бре ови су матуранти, '92 годиште, дакле, већ велика деца. Заједно иду у одељење и то, и опет ништа. Мислим, ок, разумем ја да су заљубљени, али зар није боље да то први пут ураде са неким кога су, сад већ сигурни да воле?

d dzem, ja ih poznajem koji se čak i tuširaju zajedno i to goli i svejedno nema seksa...a isto tako su u vezi nekoliko godina. Kao bliski su toliko da mogu i da se tuširaju, al nema još arčenja....2 para takva poznajem, a znam i jedne koji su bili u vezi 5 godina, i posle godinu dana su počeli samo oral jedno drugom da obrađuju, i to je trajalo skoro dve godine tako pa tek posle došao i sex na red.

Е то већ није нормално. Озбиљно, није нормално.

Онда се јебу на начин на који су то радили чланови бенда ЕКВ, на високоинтелектуалном нивоу где физика нема неки пресудан значај за доживљавање задовољења!

Мене кад су први пут јебали ставили ми главу под чесму да се не онесвестим. Вода по врату шиба, а кита по буљи. Шта да кажем...

Na kraju će on pojebati neku koju ne voli, ona nekog starijeg iskusnijeg i ćao. Standardna priča.
Kažem za ove Pekijeve 92.

Мене кад су први пут јебали ставили ми главу под чесму да се не онесвестим. Вода по врату шиба, а кита по буљи. Шта да кажем...

zbog čega si bio u zatvoru? daj još neke detalje

ЕН ДОТЕР ЈЕБЕ! ЛАЖЕ ВАС!

Za sve one stidljive. Ovdje možete nastaviti diskusiju POTPUNO ANONIMNO. Nikakva registracija nije potrebna. Svako može odmah da postuje.

http://nova-agora.forumotion.com/t13-gubljenje-nevinosti-nastavak-diskusije-sa-vukajlije

ovdje nema sanse da ce ko sta o sebi reci, jedino da pokusa foru "jedan moj drug".....

ovo o cemu je peki pricao mi je poznato i takodje ne mogu takve likove da shvatim....

jovičiću, ja na početku bio ozbiljan, na kraju preraslo sve u sprdnju...ako hoćeš možemo se naći nas dvoje negde pa da pričamo o svemu nasamo...ne moraš da se stidiš ničega ni uživo, sve što kažeš ostaće između nas dvoje

А можете и да узмете неку кршину за 30,40 евра, па да завршите то. :)

Едит: Да се тако духовито изразим, да свршите с тим.

eh...nzm ko je ovde iz novog sada...ali ko jeste, verovatno je čuo za Cecu kurvu (ne mislim na onu Cecu), i pre je bilo 30 min 30e...a ona je fizicki negde u rangu sa Selmom Hajek....može i za te pare Peki da se kupi dobra mašina

Ček malo, jel ovo tema o cenovniku kurava ili kako ste izgubili virdžiniju? Nemoguće da ste svi prvi put sa kraljicom trotoara i haustora.

d dzem, ja ih poznajem koji se čak i tuširaju zajedno i to goli i svejedno nema seksa...a isto tako su u vezi nekoliko godina. Kao bliski su toliko da mogu i da se tuširaju, al nema još arčenja....2 para takva poznajem, a znam i jedne koji su bili u vezi 5 godina, i posle godinu dana su počeli samo oral jedno drugom da obrađuju, i to je trajalo skoro dve godine tako pa tek posle došao i sex na red.

Hahhahaha, ove teme su carske.

U pravu ste bre, nema ništa romantičnije nego kad raskurčiš voljenu osobu.

A ti što se ližu po 3 godine a ne arče, obično na kraju odu u ludake. Ako već ne jebeš, ne jebi van veze. U vezi je teže ne jebati. :)