Prijava

Sukob policije i vojske u Egiptu.
Pitanje je da li taj region polako "tone" u haos, i kome to odgovara. Turska se okrece Siriji i Iranu, Egipat "rastrazan", a Libija - pa informacija je da je Gadafijev sin sa porodicom prebegao u jednu zapadnu zemlju pre nekoliko dana... Demonstracije u srbiji 5.februara. Sprema li se "haos" na tromedji "afrike, azije i evrope"?

Što priča ovaj čo'ek zna li ko

Нек се кољу кад су неандерталци.

ti ako si neupucen ja ti nisam kriv, prati malo svet, izloguj se malo, prijace ti.

Ne želim da pratim svijet, koji kurac imam ja od toga oće li se Egipćani, Sirijci i ovi ostali usrat jedni u druge?

Ovo je stvarno odlična tema, šteta što se tako brzo ugasila. E da, i mene interesuju mišljenja na ovu temu. A tvoj stav, SMarko, stvarno ne kontam. Ne znam dal troluješ ili šta, ali situacija u Egiptu nije ni najmanje naivna, i mislim da ova tema zaslužuje pažnju. Ni ja nisam u sve najbolje upućen, pa bi me interesovala dalja mišljenja i analize.

ali situacija u Egiptu nije ni najmanje naivna, i mislim da ova tema zaslužuje pažnju.

Koji si ti car.

Čuj ovog Milna, jedva si skupio 20ak a razglabaš o politici kao pravi... samo čekam i o seksu da počneš da objašnjavaš!

ali situacija u Egiptu nije ni najmanje naivna, i mislim da ova tema zaslužuje pažnju.

Ja sam svuda protiv diktature i socijalnog ugnjetavanja. Živela revolucija.

cule koje si godiste?

Čuj ovog Milna, jedva si skupio 20ak a razglabaš o politici kao pravi... samo čekam i o seksu da počneš da objašnjavaš!

А што да не? Човек пита кога интересује. Тамо мора једном да пукне, ко што је морало и код нас, годинама је презатегнуто.

Imam 17 godina i ne delim carino mišljenje da prosečni omladinac treba da bude onaj ko ne zna šta se dešava u svetu, koji je u "bolimekurac" fazonu za sve i koji koristi forum samo da napiše da jebe.

I došli ste na vuku da palumudite o nečem o čemu ništa ne znate...

čekam samo da šah počnete da igrate, u pičku na ovom sajt vredi samo dolaziti da bi se čitale debilštine, ako ljudi počnu da kreiraju stavoove na osnovu vaših teza i iznesenih zapažanja završiće... ne znam gde će završiti ai i boli me patka.

smešni ste!

Цуле, ал' си му спустио сад.

delujes mi jako zrelo
ja za manje od pola god 17, u poredjenju sa tobom sam obican siljokuran
svaka cast

Culle, to je smehoteka što ti pričaš

Čuj ovog Milna, jedva si skupio 20ak a razglabaš o politici kao pravi... samo čekam i o seksu da počneš da objašnjavaš!

Čuj "jedva skupio"! Nije "jedva skupio", nego VEĆ ima ČITAVIH 20!

U njegovim godinama Aleksandar veliki je krenuo u osvajanja svijeta. A mi smo kao debili i moramo biti matori da bi pričali o politici!

Koliko li su samo revolucija upravo studenti pokrenuli!

A ne, mi treba da se uljuljkamo i da pustimo čike da vode politiku, a mi da drkamo kurac i igramo igrice, sve dok politika ne počne nama da se bavi.

Nemojte me pogrešno shvatiti. Nisam ja neki idealista, niti mislim da mi svojom pričom možemo nešto posebno promijeniti! Ali ipak, ništa nije loše da se i mi bavimo politikom, a ne da živimo u svom svijetu izolacije i neznanja!

Nemojte me pogrešno shvatiti. Nisam ja neki idealista, niti mislim da mi svojom pričom možemo nešto posebno promijeniti! Ali ipak, ništa nije loše da se i mi bavimo politikom, a ne da živimo u svom svijetu izolacije i neznanja!

Zato i kažem da je u pitanju klasično blebetanje! Sam si sad potvrdio

čekam samo da šah počnete da igrate, u pičku na ovom sajt vredi samo dolaziti da bi se čitale debilštine, ako ljudi počnu da kreiraju stavoove na osnovu vaših teza i iznesenih zapažanja završiće... ne znam gde će završiti ai i boli me patka.

Ne znam čemu ovolike netrpeljivosti prema omladini.
Kad će neko da formira stav ako neće sad, a ko nema stav taj životinja, njime ne upravljaju principi nego nagoni.
Ti ako si dovoljno zreo nećeš bacati mržnju ovde i dozvoliti da tvoj stav ako ga imaš promeni neki bubuljičavi, balavi tinejdžer.