Prijava

Preskačeš riječ "Posebno". Možemo mi promijeniti stvari, ali ne tako lako. Što bude više ljudi u "bolimekurac" fazonu to je manja šansa za bilo kakav napredak.

У праву си Јовичићу. Само што ја ТВ не укључујем, тако да о овоме немам појма, ако би неко био рад да напише коју о срању које тамо у току.

Cule aj se iskuliraj, nije ovo da ja vama branim niti me boli ćošak, al smatrama da je manje više vaše misljenje bezvredno, obzirom da sam isčitao x vaših postova i tako to...

I treba da raspravljate, al čisto da se ne palite... vi kad krenete o nečemu ispadate kao da imate 60 a zeleni ste kao mauna u junu!

Demonstracije u srbiji 5.februara.

?

Само што ја ТВ не укључујем, тако да о овоме немам појма, ако би неко био рад да напише коју о срању које тамо у току.

Što je takođe tragično! Jebeni Internet umjesto da nas socijalizuje on nas izoluje od realnog svijeta. Mene vadi to što imam na Firefox-u uvijek Latest Headlines BBC-a, a takođe ponekad izlazim na b92.net i još neke portale, pa sam koliko-toliko informisan i znam šta se dešava u svijetu.

A o internetu ću posebno da kažem na onoj drugoj temi!

Eto viš, tema nije ni počela već ste odlutali do bbcija, niste u stanju da se držite konkretne rasprave i uđete u suštinu već vam tema leti kao spika kod baba na pijaci....

Nisu godine glavna odrednica da li nesto treba raditi ili ne ali sve teme na sajtu furaju ovako, počne se sa egiptom a završava se nekompičkommaternom...

i šta sada ti Jovičiću misliš o svem tom haosu, aj da te čujem?

cara nemoj da ih prekidaš pa ćeš da "čuješ"
jebote, ako ti je dosadno na ovoj temi ima milion drugih za zajebanciju
stavrno, kakve demonstracije petog?

Miniting opozicije. Bagra. Ko i ova na vlasti.

edit

Cule aj se iskuliraj, nije ovo da ja vama branim niti me boli ćošak, al smatrama da je manje više vaše misljenje bezvredno, obzirom da sam isčitao x vaših postova i tako to...

Zar zaista ne ceniš toliko svoje vreme da ga trošiš na bezvredne stvari?

Царо, који ти је курац?

Što je takođe tragično! Jebeni Internet umjesto da nas socijalizuje on nas izoluje od realnog svijeta.

Јес' јебем га.
Него, ево сад прелистах мало...јебем ли га шта могу рећи, изгледа жешћа пиздарија.

@Cule,

kakve sad to veze ima sa bilo čim što ti pitaš, i ako jeste i ako nije to ne menja na stvari ono što sam te ja pitao, tj što sam rekao da nemate pojma o životu jer jednostavne ne možeta da imate sa 17 godina mnogo pojma.

Sad oćeš sa mnom da ulaziš u raspravu kao da sam ja dileja, bracika, lepo ti meni kaži svoje mišljenje oko ove teme pa možda i počnem da cenim tvoj stav.

Ne, nego je pismena reakcija srblja relevantan faktor u smirenju severnoafričkih mitinga, 'ajde molim te...

Sad sam pričao sa devojkom (Egipćanka), frka joj je, ali ni Egipćani se ne uzbunjuju mnogo, teraš svoj život, i čekaš da se stvari na koje ne možeš da utičeš razreše. Šta smo mi radili '99? 90% nas danas ni ne zna zbog čega smo bombardovani, samo mlatimo troprstjem u vazduhu i psujemo agresore bezdušničke, vrlo sam ja političan, ali koje "vrednosti" od prežvakavanja po forumu?

CARA TROŠI

edit:

menijesamodosadno

Усрасте тему! Ко неће да дискутује лепо нек кулира тему. Који курац људи? Јел свака тема мора да почне оваквим спемовањем?

slažem se, prestajem.

i šta sada ti Jovičiću misliš o svem tom haosu, aj da te čujem?

Nisam ni ja nažalost dovoljno upućen. Nadam se da će se eventualnom promjenom režima smiriti situacija. Pribojavam se da ako revolucija uzme još maha, može da poprimi radikalno islamske karakteristike, što ne bi bilo dobro, jer onda može daljnje sranje da se desi ako se umiješa Izrael, Amerika i sl. Potencijalno je opasna situacija, ali još uvijek malo znamo da bi mogli nešto prognozirati.

Možda je najvjerovatnije, a i najpoželjnije, da se sve vrlo brzo smiri, bilo smjenom režima, ili time što bi režim učinio neke žestoke ustupke.

Što se tiče samog Egipta, nisam ranije dovoljno pratio šta se tamo dešava, uglavnom je veći fokus bio na odnosu Izraela i Palestine, zatim na Iraku, Iranu i Avganistanu. Tu opet nikog ne krivim za svoje neznanje do samog sebe. Mada, realno, za običnog čovjeka, mediji su ti koji uglavnom određuju šta će biti u žarištu interesovanja. Ali mi možemo da ih zajebemo tako što ćemo sami više se i detaljnije informisati. Da li ćemo od tog znanja imati neke praktične koristi? Vjerovatno ne, ali potencijalno možemo imait koristi. Ali to znanje se ni ne stiče radi neke koristi, već eto, zato što bi, po meni, čovjek trebao iz nekih viših razloga da bude upućen u neke ključne svjetske probleme. Jer ako sami mi nismo svjesni sranja i ne gledamo neke načine da se sranje promjeni, onda NEMAMO PRAVO PLJUVATI NI PO DRUGIMA. Veliki je problem danas pasivnost i omladine, a i ljudi generalno. Uvijek nam je neko drugi kriv za sve, a nećemo da mrdnemo guzicom.

Sprema nego šta. Kao što već rekoh, srljamo u sve veća govna. Najebaćemo ko braća Brajan.

Ali aj da ne mračim više, oće Culle da se razočara u mlados'. :)

Uvijek nam je neko drugi kriv za sve, a nećemo da mrdnemo guzicom.

Нажалост.

Усрасте тему! Ко неће да дискутује лепо нек кулира тему. Који курац људи? Јел свака тема мора да почне оваквим спемовањем?

JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA sam davno reko da će bit sranja a vi ne vjerujete.
Ko vas jebe, nižerazrednici.

@Jovičić,

dosta se slažem sa tobom, naravno oko manipulacije vlastitim životom i generalno shvatanjima, ovaj deo sa Egiptom me ne interesuje...

@menijesamodosadno,

čitaj bolje postove pa ćeš skontati da nije spem

čovjek trebao iz nekih viših razloga da bude upućen u neke ključne svjetske probleme.

Misli globalno deluj lokalno.

čitaj bolje postove pa ćeš skontati da nije spem

Не тупи га бе, човече. Него дај да видимо како да решавамо крајзис, код браће нам по Турцима!