Prijava

Hehehe, kolateralna steta...
A sad ozbiljno... Vidim da neki ljudi ovde preteruju... Licno mislim da podnosim alkohol bolje od vecine, ali to opet i zavisi od toga sta pijem... Zestina me tesko hvata... Popio sam pre mesec dana preko pola litra viskija i dve konzerve piva uz to i nije me nimalo uhvatilo samo me je sutradan otkidala glava... Vino volim belo, ali popijem 0.7L sam i nista... Crno vino slabije podnosim, hvata me posle trece case lepo i to mi se dja...
E sad, toceno pivo je druga prica... Posle drugog me hvata lepo, posle toga mogu da pijem koliko hoces, malo kombinujem i sa casicom rakije s vremena na vreme, i jedini problem koji mogu imati su redovi ispred WCa...
E da, pre neko vece sam posle pola litre vina presao na rum i on me je pomalo uhvatio tako da cu da se malo prebacim na to plemenito pice...

ја вероватно могу да попијем мање од било ког ко је постовао или ће постовати на овој теми. ето!!!

Каци женско :)
мене нервира што ми је дан после пића глава празна, не боли, не јебе али не могу да мислим, као да је празна :)

Zestine mogu da ubijem do 2 flase. Pogotovo Jacka i tekile al zato se od 3 piva prepariram. Nikada mi nije bilo jasno zasto...

Zestine mogu da ubijem do 2 flase

Е брате, до 2 флаше, нећемо претеривати. Мени рекорд нешто изнад л ракије, пило се цео дан, и препарио сам се. Мене глава никад не мучи, ал зато сутрадан у 90% случајева се испеглам као коњ.

Pa slicno sam i ja napisao gore... Ispada da nekom vise lezi zestina, nekom pivce... Zestina mi sad ide teze od kako sam prestao da pusim, jednostavno je manji ugodjaj, ali jbga... Cigarete su sranje, pogotovu ove danasnje u koje stavljaju 4000+ hemikalija...

Шеветар Хомсулић
Каци женско :)
мене нервира што ми је дан после пића глава празна, не боли, не јебе али не
могу да мислим, као да је празна :)

Možda zato što je stvarno prazna. :D

Flašu gorkog lista na keca. Ako ima meza neću se ni napiti.

Nejked verovao ti ili ne tako je. Dok sam bio mladji za vece sam bio u stanju da popijem koliko i svi ostali zajedno. Jebi ga bavio sam se klabingom 5 godina i hteo ne hteo morao sad da pijem.

Kol'ko 'oću, realno.
edit : špricere na metar, kad je dubl partner u formi.

E vidis ni gorki ne podnosim. Al mi jeger prija. Al opet ne mogu vise od par casa.

Hajde ne smarajte sa pričama JA KACAM BIJO MALI UPO SAM U KAZAN RAKJE

Могу попијем колко оћу чега, само ракије мало мање, око пола киле. Оне хемије што називају воткама и воћним ракијама, а прави их Нектар или тако неки тровачи не подносим.

Ma hemija je druga prica skroz... Udara u glavu odmah, ali ne vidim sto bih to koristio, ako vec hocu da se ubijem uzecu medicinski alkohol, ubaciti malo secera, malo razvodniti i piti dok mi se jetra ne istopi a mozak ne ispari...

Piva mogu 5-6, sve posle toga mi je siljenje piti. Ako već hoću da se napijem, presečem žestinom. Što se tiče žestine, popijem 3-4 dcl rakije i dosta. Ne preterujem kad pijem, u svakom slučaju.

U vojsci smo cepali neki zesci drnc. Kupovali na rakiju na tocenje, e to je bila hemija! 2 dcl i koma. Tri dana nemas pojma gde je levo a bombardovanje u punom jeku... Picvajz

Ja samo takvu i pijem, zato mi je dosta 3-4 dcl. :D

Ja skoro popio pola flaše bejlisa i ništa. Radža je bre majka!

Bejlis se u kafu sipa bre i to u onu fensi za flaficaste