Prijava

bejlis je za pičke

Rekord mi je 7.5 litara piva za ceo dan(od jutra do mraka doduse), a sutradan sam se probudio ko da nije nista bilo..

bejlis je za pičke

jeste ako je sam. ali ako ga pomiješaš sa još nečim postaje vrlo zajeban.

i da se preventivno i edukativno pobanuju članovi koji nemaju 18 godina a postuju na ovoj temi. mislim da ovaj predlog nije potrebno objašnjavati.

razmišljao sam o tom predlogu, ali bojim se da time neću sprečiti alkoholizam :)

a što se tiče bejlisa - pa i voda je zajebana kad se pomeša sa nečim ozbiljnim :)

pa nećeš, ali ako ćemo pravo, onda bi možda trebalo zaključati ovu temu. ili otključati jebanje i ubaciti u aktivne. nisam nešto ja za tu temu, vjerovatno neću ni postovati na njoj, ali poslije današnjeg boravka na čatu palo mi na pamet. jel tako? :)

Nije da se kurčim, ali jednom sam dobio all-you-can-drink-pass u najstarijoj pivari u Srbiji.

Ostalo je istorija.

To kod men' ide ovako. Ako nisam u kondiciji, lepo se pripijem i od 3,4 pivceta. A ako pijem tri dana povezano, ne bi me oborilo ni kafansko udruženje Radnički Zvezdara (to postoji, ako mislite da izmišljam lolo)
Elem, primetio sam taj deformitet kod mene nakon jedne ekskurzije u Češkoj. Svaku noć se pilo i ništa me nije radilo. Tipa nas trojica stučemo Balantajns sa malo kole u roku od pola sata i trezniji no kad si počeo da piješ. Posle ekskurzije bila i matura, a tad smo pili celu noć, od 21h do 7 ujutru. Ništa... E, al' to je bedak, što je rekao neko. Kad piješ k'o smuk, al' neće dudari.
Inače ovako, mrzim mnogo da pijem, imam osetljiv stomak :mukica:

tri čašice etil alkohola u tri deci đusa, kanal

Uf, bilo je svačega. 8,5 litra piva za 1 dan, pola flaše vodke i pola flaše pelinkovca za veče, litar rakije i par litra piva za NG...Bilo je još nekih situacija, nmg sad da se setim.

Nekad sam mogao da popijem sve, a sad mogu samo pola.

StefanKostić

Nije da se kurčim, ali jednom sam dobio all-you-can-drink-pass u najstarijoj pivari u Srbiji.

Šteta što možeš popiti 3 i po piva u vr glave i to kad ti se otvori dizna ;)
Trebo si taj pass glavnom dati ili tako nekom preldžiji da da ne ostane neiskorišćen.

Količina alkohola koju možete da ubacite u organizam je obrnuto srazmerana zdravlju vaše jetre. Pa, ko može da popije mnogo, neka baci jedan ultrazvuk ispod rebara sa desne strane. Da proveri šta je ostalo posle treninga.

Јетра се обнавља, опуштено. Ако јој дозволиш.

Ne strada jetra samo od alkohola.

Шта је "бејлис"?

ja mogu da popijem toliko da sam danas spavao do pola 8 uvece.

ja mogu da popijem ko svi kinezi zajedno

U pizdu materinu, obrisah post:

Шта је "бејлис"?

Znaš ona gej pića što prodaju ženama, ali ih vole i oni flafičasti, nazivaju ih koktelima? E, to.