Prijava

Френки, са таквим ставом, твој аватар ми је тек сад недокучив.

Uvek mi je avatar na temu "fajt kluba", ovo je slika iz "ženskog fajt kluba". Čisto da ne bude diskriminacije. :)

Nisi valjda skontala da sam okačio prebivenu ženu-eto tako. Mislio sam da će biti jasno. Uostalom, vi'š da ima zavoje na šaci, znači da je i ona dobro tukla. :)

Цар. :)

Едит: Мислим на отварача теме.

Ћирилице, ово је већ други пут да отвараш овакву тему у "информације и факу".

Немој да се понови.

izvinjavam se svima za ispad...nisam ni znao da se tu tema otvara...nisam teme otvarao uopste...jos jednom se izvinjavam najiskrenije

SMarko brate, jes to spektakularno, al ovdje kompas imaš! Ej, kompas! Znaš kud bodeš.

Постоји женски "фајт клаб"?

Kizo, možaš ugradit' kompas i na ovaj bacač plamena, taman da je ravnomjerno ispečeš

Meni se samo močuga diže na žemske.

Nisi valjda skontala da sam okačio prebivenu ženu-eto tako. Mislio sam da će biti jasno. Uostalom, vi'š da ima zavoje na šaci, znači da je i ona dobro tukla. :)

Па... ваљда нисам. Али било ми је, у најмању руку, чудно. Контала сам да си наизглед нормалан човек, па ме збунело мало :)

Нисам знала да постоји женски фајт клуб... Сад већ изгледа скроз другачије.

Francky Delevra

Potrebno je da si degenerik.

Пеки д џем

Никад. Не биx никад могао да ударим ни жену, ни дете.

Čuj na ženu, nije žena sve što pičku nosi...

Dakle karleuši bi puko šamar opušteno... Svakoj glupači koja krene mene da tuče u najmanju ruku bi je odgurnuo,,,

Na kraju krajeva, u ekstramnim prilikama, prebio bi na mrtvo svaku ženu koja bi pokušala da me ubije... a i VI bi samo serete!

Постоји женски "фајт клаб"?

Ma ne postoji film, bar koliko ja znam. Nego neko loženje-ne'm pojma. Brdo slika i gluposti koje su još kulje od ovih iz "fajt klaba".

Ovaj glupi poslednji poster mi je jedna od tih slika. Mnogo su jake slike. :)

Dakle karleuši bi puko šamar opušteno... Svakoj glupači koja krene mene da tuče u najmanju ruku bi je odgurnuo,,,

ovo za karleusu potpisujem

prebio bi na mrtvo svaku ženu koja bi pokušala da me ubije... a i VI bi samo serete!

Ne.Nikad.Nije kul.

Жена је релативна ствар. Не бих могао да тучем жену која је физички слабија од мене. То је пичкиљски. А да ми је жена оваква нека зрекуља:

http://media.marconews.com/media/img/photos/2008/05/26/080520SP-LS-Octavien02_t607.jpg

Макљао бих је кад год ме изнервира. Макар бих покушавао.

То, Цара је брутално искрен! Штамбиљам све! Кад би на пример нека бештија насрнула на моју рибу, усро би' је од батина! лололол

Kontam da bih dva put' umro da me ta opauči.

I to što kažeš. Ako želite da baš ostavite utisak koristite:
http://www.military-today.com/artillery/tos1.jpg

Ova da me promaši pao bi...

Да ли је то до мог васпитања, или до мог закључка, али на жену никад не бих први дигао руку, осим ако није угрожен живот мене или неког мени блиског.