Prijava

Cara svaka čast na iskrenosti. Mrzim postojanje tih rigidnih normi koje niko ne smije ni pomisliti da prekrši, a kamo li to još da prizna, pa čak ni na forumu.

Tući žene je idiotizam najgore vrste i 99,99999% nasilja prema ženama nema nikakvog opravdanja.

Ali, što ti kažeš, svi smo mi ljudi i imamo emocije, i u ekstremnim situacijama, nikad se ne zna kako bi ko postupio, a i ja bi vjerovatno premlatio neku koja bi pokušala da me ubije, ili recimo kad bi imao dijete, pa kad bi pokušala nešto nažao da učini mom djetetu.

To ti kažem, lako se preseravati u fazonu: Za mene je žena svetinja bla bla

Nikad ne znaš na šta beštija može da bude spremna tako da sam ja stava nešto kao i kod dece: Batina je iz raja izašla lololololololo

To je samoodbrana.Ćirilo je mislo na ono seljačko mlaćenje bez povoda...

pa zavisi....
imala sam jednu drugaricu teskog kretena koja je sve u fazonu-imam metar i pedes, sva sam slatka i mala i mene nece niko pa onda uzme i odvali nekoga martinkom u cevanicu, cisto iz zabave i zato sto zna da joj nece niko nista....bez ikakvog povoda, cisto kao pozdrav
licno smatram da je sasvim ok takvim pacijentima zalepiti samarcinu da se pusi...

cara je najrealnije odgovorio:
ako bi me samo naljutila, ne bi nista.
ako bi mi opalila samar, uhvatio bi je za ruku, cisto da mi ne istera oko noktima.
ako bi me zveknula pesnicom u glavu (znaci oce da se bije), zveknuo bi joj samar.
ako bi me napala necim sa cim moze opasno da me povredi, okrenuo bi se i tutanj u drugu stranu.

A dobro, da oće žena da me ubije, napravio bih neki gulaš od nje... Možda bih i kobasice napunio

pa zavisi....
imala sam jednu drugaricu teskog kretena koja je sve u fazonu-imam metar i pedes, sva sam slatka i mala i mene nece niko pa onda uzme i odvali nekoga martinkom u cevanicu, cisto iz zabave i zato sto zna da joj nece niko nista....bez ikakvog povoda, cisto kao pozdrav
licno smatram da je sasvim ok takvim pacijentima zalepiti samarcinu da se pusi...

da nije muluca

Tući žene je idiotizam najgore vrste i 99,99999% nasilja prema ženama nema nikakvog opravdanja.

Море, каквих све жена има... Не подржавам насиље, али разумем неке ликове који бију жене. Мој најбољи друг имао цимера који је тукао своју девојку која је ту живела с њима. Брате, какав је она дебил била... Заслуживала је батине. С друге стране, тај што ју је тукао је дебил што је уопште био с њом, тако да, оно...

Dobro ljudi zna se na šta se misli, kakvo ubijanje vas od strane žene i gluposti. Sad tražiti tu neke amazonke koje rade u šumi je zajebancija.

Kao da neko pita da li bi istukli dete od pet godina, a vi kažete-normalno da bih, ako bi me napalo pištoljem. Mislim.

celt
ako bi me napala necim sa cim moze opasno da me povredi, okrenuo bi se i tutanj u drugu stranu.

Istina. :D

Ja znam da postoje žene koje vole da dobiju batine, to im je neki fetiš nešto, i u stanju su krv da popiju muškarcu kako bi ovaj digao ruku na njih pa posle budu kao jagnjići.

ČAS BR I
http://www.youtube.com/watch?v=utY2ymVrt-4

Мене су још као клинца Стрит Фајтер и Мортал Комбат научили да не треба правити разлику између жена и мушкараца, него све треба подједнако лешити!

pa zavisi....
imala sam jednu drugaricu teskog kretena koja je sve u fazonu-imam metar i pedes, sva sam slatka i mala i mene nece niko pa onda uzme i odvali nekoga martinkom u cevanicu, cisto iz zabave i zato sto zna da joj nece niko nista....bez ikakvog povoda, cisto kao pozdrav
licno smatram da je sasvim ok takvim pacijentima zalepiti samarcinu da se pusi...

Treba, jašta.

Море, каквих све жена има... Не подржавам насиље, али разумем неке ликове који бију жене. Мој најбољи друг имао цимер који је тукао своју девојку која је ту живела с њима. Брате, какав је она дебил била... Заслуживала је батине. С друге стране, тај што ју је тукао је дебил што је уопште био с њом, тако да, оно...

Ima kretenki kojih mi nije žao što dobijaju batine. Na primer http://www.youtube.com/watch?v=PC-7WYAjAh4 ova. Nije mi žao nje već dece na kojoj će se taj govnomolj iživljavati.

Ali, što ti kažeš, svi smo mi ljudi i imamo emocije, i u ekstremnim situacijama, nikad se ne zna kako bi ko postupio, a i ja bi vjerovatno premlatio neku koja bi pokušala da me ubije, ili recimo kad bi imao dijete, pa kad bi pokušala nešto nažao da učini mom djetetu.

Ja sam mislio samo na partnerske odnose muškarac-žena. Generalno onda ima žena za prebivanje. :)

Ovaj lik je kralj! Oću vaku ženuuuu BRE

caro probali smo, deluje :)
celt vam je pao niz stepenice, nece moderisati neko vreme :)

LoL@ Leela & KeltDownTheStairs

ma sve je to iz porodice... kako su se ponasali roditelji tako i muska i zenska deca.
i po pravilu se pronadju debili medjusobno.
jedino mi krivo sto se razmnozavaju i dalje prenose to.