Prijava

Хугочавез, највећи шмекер, ипак?

ahahahhaha koji si ti ludak :)
Možda će Brynkyca da odgovri oma, ko zna

ИНСАЈДЕР: ВУКАЈЛИЈА

Ко се крије иза ника Могша?
Ко стварно јебе?
Ко је плагијатор?
Хугочавез, највећи шмекер, ипак?
Каизен је суров(и)?

Сазнајте у четвртак у 22.

Сазнаћете и ко је све противзаконито прибављао плусеве и ко је умешан у аферу са Златаном.

Za to specijalno dovodim istraumiranu katiju u emisiju. I wojteka, kojeg je dotični obljubio u kasnim satima u blizini Vidikovca. Insajder OBAVEŠTAVA

Za to specijalno dovodim istraumiranu katiju u emisiju. I wojteka, kojeg je dotični obljubio u kasnim satima u blizini Vidikovca. Insajder OBAVEŠTAVA

То за војтека није истина, сам је тражио! И није близина Видиковца него Жарково, Бракице опет клевећеш!

ИНСАЈДЕР: ВУКАЈЛИЈА

Ко се крије иза ника Могша?
Ко стварно јебе?
Ко је плагијатор?
Хугочавез, највећи шмекер, ипак?
Каизен је суров(и)?
Сазнаћете и ко је све против законито прибављао плусеве и ко је умешан у аферу са Златаном.
Пичка, средство за прибављање плусева или ипак нешто више?

:koka kokice i čeka emisiju:
Napraviću i ja dobar poster.

Hahaha u borbi za istinu i pravdu!
Ne mrem dočekat novi serijal

Moje mišljenje kao tužioca jeste tužilačko mišljenje, a to je da izricanje kazni svakako predstavlja krunu sve borbe protiv kriminaliteta i zbog toga mislim, i zapravo je jedino što je vidljivo, jedino što ostavi odjeka, da se dobrom kaznom pokaže da se ne tolerišu kršenja zakona, poput plagiranja postera, prodavanja priče da je neko dobra riba, a izgleda kao oskrnavljeni grob i slično. Kriminalu nema mesta na ovom sajtu.

ИНСАЈДЕР: ВУКАЈЛИЈА

Ко се крије иза ника Могша?
Ко стварно јебе?
Ко је плагијатор?
Хугочавез, највећи шмекер, ипак?
Каизен је суров(и)?
Сазнаћете и ко је све против законито прибављао плусеве и ко је умешан у аферу са Златаном.
Пичка, средство за прибављање плусева или ипак нешто више?

Сељак Весељак живи у центру града - и то Београда?

Цара је уствари Краља?

Pare! O parama vi meni pišite, o mitu i korupciji, jebeš ovo ostalo.
Kako doći do para na Vukajliji? Kojim tajnim kanalima se kreće organizovani kriminal i udružene grupe. Keep your dream just gimma my monay.

Ljudi, stvar se otrgla kontroli, i ja sam morao to da prijavim...

http://img718.imageshack.us/img718/8444/30742575.png

ИНСАЈДЕР: ВУКАЈЛИЈА

Ко се крије иза ника Могша?
Ко стварно јебе?
Ко је плагијатор?
Хугочавез, највећи шмекер, ипак?
Каизен је суров(и)?
Ко је све противзаконито прибављао плусеве?
Ко је умешан у аферу са Златаном?
Пичка, средство за прибављање плусева или ипак нешто више?
Ко штити Фатал Ерора?
Сељак Весељак живи у центру града - и то Београда?
Трговање налозима који имају 50+ поена, Цара умешан?
Цара је уствари Краља?

ЕДИТ: Тандрчак, ахахахахахах!

мулуца бранкучу!!!!1

Sva krivična dela koja su izvršena, a od strane policije otkrivena, u Tužilaštvu će se na adekvatan način procesuirati.

Postoje sumnje da se iza imena Hugočavez krije lezbejka stara između 35-40 godina, koja se predstavlja kao muškarac privlačnog izgleda, u cilju da namami mlade devojke i izvrši čin seksualnog zlostavljanja. Više o tome, reći će vam Brynkyca.

Postoje sumnje da se iza imena Hugočavez krije lezbejka stara između 35-40 godina, koja se predstavlja kao muškarac privlačnog izgleda, u cilju da namami mlade devojke i izvrši čin seksualnog zlostavljanja. Više o tome, reći će vam Brynkyca.

Као што смо навикли од Бранкице и њених помагача, да се користе разним инсинуацијама, то је и овде случај. Подсећам судију да је дотична Катија, видела слике Хугочавеза, и крајње непримерно одреаговала.

:показује катији слике ОПЕТ:

Катија: ух,ух, ах, ох, ам камииинг.....

Preokret u izjavi koji je katija iznjela.
U studio budisava92 upravo se javilo preko 50 djevojaka koje tvrde da im je Hugočavez lično oduzeo ono malo nevinosti što su imale.

Da li ova izjava ujedno znači i pad diktatorsko-režimske medijske kuće budisava92 saznaćemo u nastavku.

:показује катији слике ОПЕТ:

Катија: ух,ух, ах, ох, ам камииинг.....

Potvrdjuje ove navode Hugočaveza.
Dotična Katija je meni dahtala na pvt razularena i pohotna nemajući, muda da dahće njemu, jer zna kakav je frajer, i da takvim pokušaj ribama lupa čvrge na ulici.