Prijava

Урош
У суштини сви слушају Клеш а трсили би Аврил. Док слушају Клеш.

Beš mi babu ako ti nisi najpametniji ođe!

Ja ne bih trsila Avril. I pesme joj mogu slušati ili do refrena ili samo refren jer su u principu napakovane tuđe stvari, od tri tuđe pravila je jednu svoju. I to na početku karijere, mislim, sad su tek šitine.
Nije ni P!nk pank, eto nju obožaJem, ali nije pank.

Joj kako ću da trolujem po jutjubu, fala ti za ovu temu brate. Avril je bolja za tršnjavu.

Ja bih trsio Avril u tisini. Dakle, bolja je od Klesa. Nego. Imam jednu svoju muzicku zabludu.
Jedno godinu dana sam mislio da su Led Zeppelin originalni. Pre toga sam cuo samo ovo sto je islo posle njih, nisam bio uopste obavesten o bluzu, itd. I tako, godinu i po dana slusanja Cepelina, i onda kada sam shvatio da su zapravo bili plagijatori i po, plakalo mi se.
Cak sam i na fejsu izjavio da mi je drago sto slusam njih, jer su oni jedini svoji, i ne kopiraju druge. Pojeo me blam kad sam to procitao pre par meseci. Sreca te niko ne slusa ni njih, a kamoli ono sto je bilo pre njih, pa nisam ispao budala.

Avril je na sebe navukla hejt zato što su mnogi skontali da se ona predstavlja kao nešto što nije. Avril je tipičan tinejdžerski pop-rok i ništa više . I u tome je vrlo dobra.

Ja je lično nikad nisam mrzio, i od ovih sad popularnih pjevaljki, uz Šakiru mi je najsimpatičnija.

Daleko od toga da je to neka umjetnost i sl, ali simpa mi je. (A i trsio bi je)

Клеш је други закон панка. Рамонси су први. До Сандинисте!, што рече неко. Аврил је фенси клинка чија је циљна група распала МТВ публика.
Клеш јебе, Аврил товаре.

Клеш је други закон панка. Рамонси су први.

Pistolsi su prvi, bar po meni. Ramonsi deluju ko mekušci, dok su ovi pljuvali po svemu. Preporučujem knjigu Džonija Rotena, jeste da neviđeno sere (po drugima), ali se može svašta saznati o panku.

@menijesamodosadno
Ako bi ti radije da te kles jebe nego da trsis Avril, onda u redu, postujem tvoje misljenje. Do tada, Avril je zakon za Kles.

Pistolsi su prvi, bar po meni. Ramonsi deluju ko mekušci

лоло, делују, да... Рамонси су закон.
@Lu93 - да радије би да ме клеш јебе. Аврил је ''нафурана мала'' што је папмрче ликови типа блинк182 лолололол

Пистолси су празноглавци. Не знају ништа друго до псовања и дерњања.
Клеш је панк у свом најбољем светлу, децо. А ничега не би ни било да није било рамонса.

Pank je kurac od muzike,jedino dobro sto je izaslo iz panka je ideja da svaki balvan moze da bude ''muzicar'' nabijem malkoma meklarena i vivijen vestvud u paketu

elem http://www.youtube.com/watch?v=uNCsNArpQ2w&feature=related

Oko panka a i generalno na ovu temu film SLC punk objasnjava te podele uvek ce neko da se pravi pametan da brani svoju muziku i da prica gluposti o drugom zanru npr.

Ja generalno mrzim punk,hipi djubrad i indie sve ostalo je u granicama normale podnosljivo

Da batalim Avril i Kleš, po meni je muzička zabluda AC DC.
Ja njih inače ne slušam, niti znam njihove pesme.
Čuo sam ih par puta kada mi ih je drugar pustio pod izgovorom ‚‚nisi nikada čuo AC DC... e ovo moraš da čuješ''.
Posle 5 minuta smo krenuli da se svađamo na krv i nož jer sam mu rekao da je ovo čisti pank. A on naravno tvrdi da je čist hard rok.

I jednostavno, tako mi i zvuči, kao žešći pank.
A da li su dobili opravdano etiketu roka, to ne znam.

Ја мрзим Хендрикса и Клептона. Не знам шта људи виде у таквим неталентованим свирачима....

Ја мрзим Хендрикса и Клептона. Не знам шта људи виде у таквим неталентованим свирачима....

Pa da ne moze bas svako da bude virtouz kao Stramer ili ne daj boze Roten

Ма будале...све су им песме исте, трају по триста сати и смарају невиђено...а од њих су настали после они што убијају краве. Ја би их спалио.

Sve neki drogosi Klepton,Hendriks,Kurtis,Ekv,Onaj sto umislio da mu indijanci usli u telo... Omladina ne sme da stasa na takvom trovanju...

jocko

Mrzim one likove koji pričaju o rep/hip hop buntu, teškom životu u getu, nasilju na ulici a slušaju 50 centa, Jay-z i čamuge koje voze besna kola sa garažom dugačkom od Trga do Kaluđerice. Jedino što sam ikada od te muzike mogao da svarim je Cypress hill.

Овако нешто.

А за тога Куртиса сам чуо да је најгори, отац свих секташа, лололо

А за тога Куртиса сам чуо да је најгори, отац свих секташа

Da da ima jos jedan sto je snimio Devil inside pesmu pa se posle obesio o kurac...zlo