Prijava

Mene bura ubedjivao jedno 20min da je Hemet do[ao u Mećaliku posle 3. albuma, a da je Barton gitarista koji je ISTO poginuo u Mećalici.

Fejspolm. Onda mu pokazah wiki, pa mu pao moral.

Po meni je glavna muzička zabluda to da su muzičari pametniji od nas.

Po mom misljenju*, zapravo.

Јао, види је што исправља, а мени сере кад то радим. ;)

Pa jedno je izbor reci, a drugo je pravopis BRE:) Cuti i citaj ono;))

ACDC je industrija u svoj golom svetlu. Prave pesme po istom sablonu vec godinu dana.

Pa da ne moze bas svako da bude virtouz kao Stramer ili ne daj boze Roten

Ili braća Ramon! Čujem da su znali više od dva akorda... Jebiga, nakon godina vežbanja etida po muzičkim akademijama... Ali ne, važna je poruka pesme! Najbolju ima ona njihova pesma ''Spajdermen''. Tako poučno...

ACDC je industrija u svoj golom svetlu. Prave pesme po istom sablonu vec godinu dana.

Lol, godinu dana...

Ili braća Ramon! Čujem da su znali više od dva akorda... Jebiga, nakon godina vežbanja etida po muzičkim akademijama... Ali ne, važna je poruka pesme! Najbolju ima ona njihova pesma ''Spajdermen''. Tako poučno...

Пази, за Дарвина се данас зна да је гомилу ствари фулао из своје теорије, али и даље важи да је отац теорије еволуције.
Тако ти је са Рамонсима. Можда нису неки трве квлт за данашње панкере, али у своје време су били нешто што и Сабати за метал. Мени су и даље најбољи уз Д Клеш. А теби ако се не свиђају, шта да ти кажем, не труби по форуму о томе. Кога боли курац.

Тако ти је са Рамонсима. Можда нису неки трве квлт за данашње панкере, али у своје време су били нешто што и Сабати за метал.

Zavisi kako gledaš. I danas se spore ko je ''prvi'' pank bend - Ramonsi ili Pistolsi. Za mene su Pistolsi bolji, ali eto, koga bole kurac za moje mišljenje. ;)

А теби ако се не свиђају, шта да ти кажем, не труби по форуму о томе. Кога боли курац.

upravo to neko je morao da pocne... ko sad kad bi neko smarao kako Dilan nema pojma,sine on ima glas ko svako od nas al da je legenda to niko ne moze da ospori...

ДиланеДоже, ДиланБоб је конза, реално говорећи. Глас му није баш као Ковердејлов, али је препознатљив и специфичан, што је јако битно. Исто као и Штулићев, који није имао моћан гламерски глас, али је знао да отпева ствар да се покидаш.

Ladno sam napisao godinu dana. Reti.
Ko narkoman.
-Dacete mi jednu jafu. Jesam rekao plazmu? Dacete mi jednu jafu.

ДиланБоб је конза

upravo to deo mog imena je njegov a drugi deo je Drugi deo imena filma ulicni psi...mada svi se vataju za dilana doga iz stripa

Malo bolje poznavanje engleskog natera te da se zamislis iznad svake njegove pesme,realno..

"''prvi'' pank bend - Ramonsi ili Pistolsi" jocko čoveče...jasno je da su to Ramonsi, a moš se reći i Pop sa svojim Studžsima. :D

Pod prvi ne mislim na tačan datum osnivanja, Kaname, već po uspehu. Zato sam i stavio navodnike. :) Mada jeste Igi prvi po osnivanju k'o što kažeš, a kada su Pistolsi izdali Boloks Ramonsi su već iza sebe imali jedan, dva albuma. Vremenski dakle Ramonsi jesu prvi. Ali da li su Ramonsi psovali kraljicu? Nisu, jer Ameri nemaju kraljicu :D

ih....video bih ih (kako ovo glupo zvuči) ja u Viktorijino vreme....ovešala bi ih ko mačiće. :D
realno, nisam neki ljubitelj Pistolsa....Publik imidž mi je bolji i Neurotik Autsajdersi, a manje su poznati od Pistolsa a bukvalno su iste postave u pitanju.
a slušao sam i Pistolse i Ramonse na Exitu i mogu ti reći da Pistolsi smrde. :D ruku na srce postava Ramonsa je znatno podmladjena, ali opet plus više, jer kao da je stari bend stajao preda mnom i pržio kao u najbolje vreme, a Pistolsi su bile matore oronule lešine kojima je preko potrebna ugradnja kuka i stručnjak za štimovanje gitara. :D

zamislis iznad svake njegove pesme,realno..

Па имао би он много веће проблеме да су људи тада капирали те песме, односно смисао.
Јоцко, брате, ко јебе краљицу?! :)
Мислим, ок, готивиш пистолсе, и ја их готивим, али нећемо због тога да се сада расправљамо ваљда ко је био први, прави, шта гог...
Разлог из ког ми је Клеш непревазиђен и бољи од Пистолса, је тај што су им текстови далеко дискретнији и са ''дубљим смислом''... Није све ''краљица је морон, ви аре вејкнт н ви дон кер''... Пистолси су кул управо због тога, али шта знам...Волим таква срња ко што је правио Страмер, ко што прави Голуб(гоблини)..
:))

Kleš je specifičan. Ne volim da ga kategorizujem kao pank. Recimo the damned su pravi britiš pank! :D