Prijava

Mislim da je sramotni primer CG objasnijo, tj ono, zemljica od šake jada i nije neka zemlja. Pre ili posle bi se neko ispišao po nama. I kada nas je 8 000 000 to rade bez problema moš msiliti kako je kada nas je 1 500 000

Да, само што би нама нагрнули и Мађари са свих страна. Тј. са северне. Него, ако падне Војводина, пашће и Србија. Мада контам да је то ионако неизбежно, питање је само кад. А мени је као Босанцу више стало до ове земље неко већини људи који су ту рођени, одрасли и чији су ђедови ратовали да би она остала део Србије. А сад је продају за шаку пиринча. То је тужно. Али ко вас/нас јебе кад смо говна. Генерално, такав смо народ.

Jesmo govna, i mante one priče da je SZloba kriv....

Srbija ne može propasti, mi jednostavno moramo biti u nekim govnima i patiti al na kraju se uvek nkako iešupamo jer smo nenormaln. Jebe nas pravoslavlje generalno jer sva katolička gamad lako nadje zajednicki jezik, Mi ovde možemo da duvamo frulicu po tom pitanju, zato nas i jebu jer imaju sta da nam kradu jebeni kapitalisti.

SRBIJA FOREVER & MI RULEZ

PAPA NIGGAZ BITCH

Ja se vodim, kao i svi ekonomisti, maksimiziranjem lične korisnosti. Za više ciljeve neka se bore idealisti.

Ni površina, ni broj stanovnika nisu presudni faktor u razvoju neke zemlje. Ni resursi.

katija

Ja se vodim, kao i svi ekonomisti, maksimiziranjem lične korisnosti. Za više ciljeve neka se bore idealisti.

Ni površina, ni broj stanovnika nisu presudni faktor u razvoju neke zemlje. Ni resursi.

Ekonomsiti i pravnici - ljudi crnog srca!

Ekonomsiti i pravnici - ljudi crnog srca!

Такви слушају Металику и оне секташе! Зло!

Generalno, tako nam i treba, kad nismo pokazali da smo za bolje. :)
Svejedno, ja ne planiram nigde da bežim, prodajem se i tako to. To je bežanje od problema. U Vojvodini bi realno bio bolji standard da se odvoji, a u Srbiji je stanje kritično i bez i sa Vojvodinom.
A to što neko priča da voli ovu zemlju, to moš okačiti mačku o rep. Retko ko bi danas zaista stavio državu ispred svojih potreba. Na primer, razumem one koji su se prodali i pobegli s Kosova, što ne znači da bih to uradila, ali ih razumem.

Retko ko bi danas zaista stavio državu ispred svojih potreba. Na primer, razumem one koji su se prodali i pobegli s Kosova, što ne znači da bih to uradila, ali ih razumem.

И ја их потпуно разумем. Штавише, урадио бих исто да сам живео на Косову, још бих се цењкао да извучем што више кинте. Боље да с породицом живим у неком нормалном месту у Србији, него у паклу дроге и криминала.

Ekonomsiti i pravnici - ljudi crnog srca!

Generalizacije :)

Caro, zašto tako osuđuješ kapitalizam?

I ti ćeš jednog dana, kad ti ja sredim posao, pa postaneš poznat kao pejzažni arhitekta, da budeš kapitalista :)

Caro, zašto tako osuđuješ kapitalizam?

I ti ćeš jednog dana, kad ti ja sredim posao, pa postaneš poznat kao pejzažni arhitekta, da budeš kapitalista :)

Moš samo da mi obereš bostan :)

Војводина има добру културну и економску подлогу да буде независна, али, са овима што су сад на врху пирамиде, убрзано би дошло до једнаког (или још горег) расула као кад се распала Југославија.
Но добро, нама то није страно, прегураћемо.

Cara POVOLJNO UREĐUJE BAŠTE :)

lolololo, I CARINIM pride :)

Tako da je sav taj separatizam jako velika glupost ako nije zbog para. eto.

Vojvodina je uvek bila pod nekim drugačijim uticajem u odnosu na Srbiju. Istorijski posmatrano.

Mislim da su velike kulturološke i socijalne razlike između Vojvodine i ostatka Srbije. Različit je mentalitet ljudi. Srbi u Vojvodini su, priznali to ili ne, ipak sličniji Mađarima i Šokcima, nego Srbima sa juga.

Neko je spomenuo decentralizaciju. Mislim da to samo komplikuje stvari u domenu fiskalne politike, a ne rešava ključni problem.

Što bi rekao Ben Stiler, može da se pomuze sve sa bradavicama.

Naročito bradavičasta svinja!

Mislim da su velike kulturološke i socijalne razlike između Vojvodine i ostatka Srbije. Različit je mentalitet ljudi. Srbi u Vojvodini su, priznali to ili ne, ipak sličniji Mađarima i Šokcima, nego Srbima sa juga.

Ха-ха, не. Мађари из Војводине су слични Мађарима. Срећом их има, па помеша чо'ек.

Različit je mentalitet ljudi.

То јесте. Другачији је и у РС, Косову, ЦГ или у БГ-у. То је зависило од много фактора. Али не мења чињеницу да смо сви Срби, лололо.

Kad se govori o nezavisnosti Vojvodine, misli se pre svega na otcepljenje Vojvodine od Srbije, Se tiče njene nezavisnosti, treba razmisliti da li su sve ove pseudodržavne tvorevine tipa Kosova i Bosne nezavisne. Čak i da li je Srbija nezavisna država... U Africi postoje banana-republike, a Vojvodina bi bila recimo suncokret-republika, ili šećerna-repica-republika.

Caro, zbog para ja i kažem. Leb te jebo, kalup hleb 60 dinara, prekjuče bio 45. Više mi se isplati da mesim, umesto što ostavljam novce u šiptarske pekare.

Brtee... Kad smo kod pravnika... Ima jedan bajat vic:Momak i devojka došli u raj nisu se jebali, čekali brak, sprečila ih saobračajna nesreća itd... Kaže Bog ae naći ću vam ja popa pa da to obavite, nema Boga 3 meseca, na kraju dođe i oni se venčaju i sve tako redom. Posle par godina im dopizdi i reše da se razvedu, a na to će Bog:"Bokte jeb'o, pa kad mi je trebalo tol'ko vremena popa da nađem, šta mislite kad ću naći advokata!?"

MOžda su Srbi sa juga previše slični Turcima i ostaloj "neveriji" sa te strane?

Kako je glupo što neki ljudi iz Vojvodine misle da će im biti bolje ako budu nezavisni samo zato što će čvarke i pšenicu prodavati sami sebi, po mnogo jeftinim cenama...