Prijava

Caro, prvo ne uzgajamo pšenicu, nego soju. Pšenica se ič ne isplati, a soja, ako imaš silose, pa je sačuvaš, dostigne cenu i do 42 din/kg, što je 2.5 više od cene koštanja.
Drugo, stotine i stotine hektara nismo oteli. Sve je to uredno plaćeno, katastarski zavedeno :) Godinama sticano, nešto od pradede, nešto u miraz i tako to.

Treće, sejemo ono što nam treba. Na koje višegodišnje kulture misliš?
Mi se bavimo i stočarstvom, pa ratarsku proizvodnju delom prilagodimo i stočnom fondu koji imamo.

И поред свега тога, живите у студентском дому и заузимате место сиромашним студентима с југа.
Катастрофа, катастрофа.

Охо, имамо овде и тајкуне.

Jest brate vozi AUDIJA, moš misliti. A DA VIDIŠ KAKVU KUĆU IMA, neko tako nije video ni na slici! I SADA JA TREBA DA MISLIM DA JE TO POŠTENO ZARAĐENO. E NEĆU JER NISAM GLUP

Hahahaaha Samhaine :D
Ako dođe do separacije, Budisava će da bude opština usranom Kovilju!

Jeste Džimi, ali ti lepo sediš u učionici, držiš čas, malo pričaš, malo se zajebavaš, opeglan, namirisan, šmekaš učenice, glumiš strogoću...

A ja? Od jutra do sutra na njivi, orem, drljam, tanjiram, sejem, špartam, prskam, kosim, vozim traktor, čistim svinjce, hranim bikove... :)

Jest brate vozi AUDIJA, moš misliti. A DA VIDIŠ KAKVU KUĆU IMA, neko tako nije video ni na slici! I SADA JA TREBA DA MISLIM DA JE TO POŠTENO ZARAĐENO. E NEĆU JER NISAM GLUP

Наравно да ниси. Ја да сам на власти, ја бих то све испроверавао. Динар по динар.

Jeste Džimi, ali ti lepo sediš u učionici, držiš čas, malo pričaš, malo se zajebavaš, opeglan, namirisan, šmekaš učenice, glumiš strogoću...

A ja? Od jutra do sutra na njivi, orem, drljam, tanjiram, sejem, špartam, prskam, kosim, vozim traktor, čistim svinjce, hranim bikove... :)

А јесте. :)) Заборавила си да поменеш и како успут помузеш Милку. :)

Катија обрађује уздуж и попреко!

Ne držimo krave. Mala je cena mleka. Isključivo bikove, i svinje. :)

Da smo '45 razvijali poljoprivredu sad bi bili nadrkani. Ovako smo samo siromašni zbog nedojebane industrije.

Ne držimo krave. Mala je cena mleka. Isključivo bikove, i svinje. :)

Не ситничари. Онда помузеш свиње.

Не ситничари. Онда помузеш свиње.

Ili ih bar obereš lolololo

Što bi rekao Ben Stiler, može da se pomuze sve sa bradavicama.

Zamisli pomuzem bika :)

Odaljili smo se od teme. Mislim da je Cara u jednom postu napisao da postoji želja kod ljudi u Vojvodini da se odvoje, ali ne zavisi to od njih. Naravno da je sve politički kontrolisano.

Ostaje nam samo da maštamo kako bi bilo kul da je Novi Sad- glavni grad.

Što bi rekao Ben Stiler, može da se pomuze sve sa bradavicama.

Тачно. Откако сам почео да радим, сви ортаци ме музу. И то све неке цифре типа 100 евра. Није више оно ''Е, брате, дај 50 кинти за пљуге / Дај 30 динара за чипс''.

О, младости... Где си?

Ostaje nam samo da maštamo kako bi bilo kul da je Novi Sad- glavni grad.

Mislim da je sramotni primer CG objasnijo, tj ono, zemljica od šake jada i nije neka zemlja. Pre ili posle bi se neko ispišao po nama. I kada nas je 8 000 000 to rade bez problema moš msiliti kako je kada nas je 1 500 000

Zamisli pomuzem bika :)

Odaljili smo se od teme. Mislim da je Cara u jednom postu napisao da postoji želja kod ljudi u Vojvodini da se odvoje, ali ne zavisi to od njih. Naravno da je sve politički kontrolisano.

Ostaje nam samo da maštamo kako bi bilo kul da je Novi Sad- glavni grad.

НАравно да зависи. Ето, ти си сепаратиста. :) Капирам да има још људи као што си ти.

Mene mogu da pomuzu samo za jednu stvar, a to ne vole jer su strejt.