Prijava

@Celt,

sve kul, ali klevetao si bato moj :)

tako da zapravo Cara nema tih 168 glasova. Obriši, mislim da će ostati isto.

Lolololol caro caro odo ja na tvoj profil da te ishejtujem i da ostavim dva random gej komentara čisto da deluje kao da sam čitao. Lololol opet te hejtovali? Hahahah, brate tis fenomen. I da, podržavam predlog.

sta sam bre klevetao?
malo te uplasim odma da priznas ako jeste da ne preturam ovako :)

ne radi ovo brisanje zmio.
morao bi kajzen da popravi to, zbunjuje.

Pa neću valjda da ukazujem na neregularnosti ovog tipa a da ih sam pravim u tolikom obimu da budu očigledne :) Nisam valjda toliki oksimoron :)

Pripisao si mi dupli bez prethodne provere :) nebitno sprdam se....

Radi ali malo kasnije mož da vidiš valjda. hahahah kakvo usrano oruđe za rad, kaizene dobro nam toljage nisi uvalio da mlatimo hejtere po ćili!!

pa nije daleko.
vidis da nam dao gumicu da prisemo hejt. i to ne onu pelikan sto radi, nego one polu-plasticne sto kao mirisu (ako se secate)

ovo je u stvari tema: ko, kako i zašto hetuje/lajkuje caru, a usput i mali priručnik za modove kako se skida hejt/lajk i kako se isti manifestuje nakon skidanja.....

pobogu...

ahahha evo ti ovaj kaučuk i trljaj!

ček zmio vi samo lupate pluseve, da bi kao poništili minuse je l' tako?

Ja, kao mlađani pionir, nemam problema sa tim.

ahahhaha reme, jebiga, tako je

ček zmio vi samo lupate pluseve, da bi kao poništili minuse je l' tako?

HAHAHAHAHAHAHA!

Мени сад криво, свима лупају хејт, мени нико ништа. Осећам се невидљиво.

ZMIA KLIKĆE po celi noć i dan LOLOLOLO :)

A sad se dolazi do pitanja šta se dešava ako je neki moderator hejter? Kako se to sankcioniše? Gde prijaviti moda za hejt a ne popiti ban? Pitaćemo Antiinsajder...

Do jaja, aj ako nekoga ne mrzi nek ishejtuje Motiku, čisto da se modovi malo igraju. :)

Трололоооо :)
ЛОЛ, скроз си ЛОЛ!
Мислим да мод има много горих опција да ти загорча живот, ако то већ хоће, него да хејтује. Лупи ти бан по принципу "прво да га банујемо, после ћемо да му судимо" и мирна Бачка. Заиста, ни себе не сматрам довољно залудном да идем и лупам хејтове, а камоли некога ко много више времена проводи овде бришући исте.

A sad se dolazi do pitanja šta se dešava ako je neki moderator hejter?

lolololo svi smo hejteri