Prijava

a mene kako zamisljate??

Pa, ako si ovo na avatar ti Vukašine, onda teško da te mogu drugačijeg' zamislit'. A i što ima tebe koji kurac da zamišljam, 'ajde što si muško, nego još i mlad, 'oli u prdekanu da zaglavim!?

Kako mene zamišljate?

cekaj bre, prvo treba mene da zamisle! :)))))))))))

pa vidim te na avataru, šta ima da te zamišljam... :D
Što se tiče psihe, klasičan osnovac, zezeš se po ceo dan, sve i svašta te nervira, takodje ti je sve i svašta smešno i tako... :D

Sad ja:D

pa... tako nekako...
tebe smatram kul likom, skroz gotivan i do jaja tip, ma extra si!!!
da se vratimo na mene sad????

'Ajde da vidimo kako zamišljamo da izgleda neko malo "mističniji"...recimo, recimo...Reservoir dog!

http://www.ad-promotion-gift.com/uploads/img13/Smiley_Person_Stress_Ball_15838.jpg
Ovako ja zamišljam Barru.
Kako jedan ogroman, hiperaktivni hodajući smajli.... Koji voli da nervira cimera. :D

Roservoir dog - lik od 30ak godina, zaposlen, neozenjen. U mladosti bio zajebant, radio sve i svasta (u granicama tolerancije), a sad se primirio, zivi finim zivotom, medjutim, jos u njemu ima nekog kreativnog haosa koji nam tako lepo predstavlja kroz definicije.

Vule - sto bi prst rekao, dete koje odrasta "online". :)

Gamby - malko hiperaktivan lik, uvek na usluzi, povodljiv (mada ne previse), vaspitan da "drzi mesto", ali vecito zeljan avanture.

Barracuda - za svoje godine, poprilicno stabilan i odmeren. Ne rasipa energiju na gomilu stvari, vec je usmerava na nekoliko (njemu) bitnih. Kontam, bas dobar drugar.

http://img22.imageshack.us/img22/2018/38058554.jpg

Ovo je piro zaboravio... Samo zamislite moju facu.
(ne smem da je prikazem, zbog pogubnih efekata po mene...znate vec kako :))) )

khm,khm!!
Neobavesten- Njega zamisljam kao kul lika koji je super drugar u stvarnosti, sa zenskim svetom zna kako treba da postupa sto ga stavlja u sam vrh svalera i zajebanata, salim se malo, inace super lik!!!

A ja? A ja? :)
(Reče on sa svojom slikom na avataru:) )

ovako, Piro:
Ti mi nekako licis na nekog mirnog tipa, koji samo radi i steka pare za buduce crne dane, retko izlazis i ne pijes mnogo ali ponekad se ubijes ko majka, takodje extra lik

Šteka pare za crne dane!? :):):):)
Ja spiskam platu za nedelju dana, i ostatak meseca se grebem za pivo.
DA! JA sam jedan od "onih" koji vam prilaze na ulici, imaju bolesnu tetku i treba mu samo 20 dinara, kako bi tekti kupio pivo.... :D

ma zezam se BRE Piro koj' ti je k**ac, otkud ja znam sta ti radis sa parama, ovo mi je prvo palo na pamet :)

Trošim svu kintu koju imam na ladan beton...
Navukao sam se. :'(
Kad nema para za beton, ladan parket mi je sve što imam... :'(
Ne! nemojte tako da me gledate! Nisam ja kriv... to je bolest. Ja sam bolestan čovek...šmrc! :'(

a ja? x)
ajde da vas vidim :D