Prijava

Kada sam rekao da je to pokušaj eutanazije iskazao sam nezadovoljstvo i neslaganje sa postupcima lekara i institucija. Mislim da je krajnje nehumano da se pacijent u takvom stanju "šeta" iz grada u grad i da treba mu se pruži maksimalna nega. U isto vreme smatram da je nedopustivo da se kaže da u srpskim porodilištima rade ubice.

Pročitao sam ceo post i osim jedne tužne priče vidim i žestoku ostrašćenost i mržnju, a ne bi trebalo da bude tako.

Човече, како би се ти, не дао бог, осећао да се неком твом најближем то деси?
Гадно је то.

Bilo bi mi teško ali nikada ne bih rekao da su svi ginekolozi i doktori ubice. Kakve veze imaju doktori u npr. Subotici sa ovim slučajem? Nikakve naravno, pa zašto bi i oni bili ubice. Treba razmišljati racionalno.

Treba razmišljati racionalno.

У таквим ситуацијама се јако јако тешко може размишљати рационално...

И треба да се генерализује!! Нико од лекара не ради свој посао из хуманости и племенитости већ ради масне провизије и мита!!! Нису само они кварни али смо се њих дотакли,лекарска немарност се не кажњава па у Србији хиљаде доктора "Менгелеа" несметано наставља свој рад. Раде 3 сата у болници а остало у својим приватним амбулантама где гуле кожу сиротињи.Хирурзи пола операција обављају наливени вискијем па се неретко деси да поред слепог црева ушију и пар газа и пар хватаљки.Или да им пациент после рутинске операције чукљева умре од сепсе.
5 година вучем гнојну цисту на репној кости која ми понекад прави проблеме јер кад ја желим да се оперишем они немају слободан термин а зову ме у сред испитног рока.Нећу ни да се оперишем.ко их јебе

Ja sam za to da se uspava i da se doniraju organi keruši mili
Protiv sam mita i tih sranja al brate užasava me kad se ljudi žale kako su doktori skupi,brate znaš ti kolko treba truda ,vremena i strpljenja da se završi jedan medicinski fakultet .Ne znamo da cenimo tuđi rad to je najveći problem u društvu obični fizikalci se bune kolka im je plata a kolka prosvetarima i medicinskim radnicima ko da su im oni krivi što nisu hteli da štrebaju.

И треба да се генерализује!! Нико од лекара не ради свој посао из хуманости и племенитости већ ради масне провизије и мита!!! Нису само они кварни али смо се њих дотакли,лекарска немарност се не кажњава па у Србији хиљаде доктора "Менгелеа" несметано наставља свој рад. Раде 3 сата у болници а остало у својим приватним амбулантама где гуле кожу сиротињи.Хирурзи пола операција обављају наливени вискијем па се неретко деси да поред слепог црева ушију и пар газа и пар хватаљки.Или да им пациент после рутинске операције чукљева умре од сепсе.
5 година вучем гнојну цисту на репној кости која ми понекад прави проблеме јер кад ја желим да се оперишем они немају слободан термин а зову ме у сред испитног рока.Нећу ни да се оперишем.ко их јебе

Podmitljivi su govna , sto ti ne daje za pravo da pljujes po svima .

Ovo se odnosilo na andonov post

Ја генерализујем зато што поштен човек,било да је доктор,цариник,порезник,општинар не може нормално да ради од глупих гована која су добила посао преко везе и која се курче и која појма немају.због тих гована цео систем постаје говно па и ти поштени људи који би да раде а немогу од гована.И сви смо говна јер трпимо говна која нас гуше.Уместо да најуримо говна и да кренемо да радимо,ми трпимо и толеришемо и сами постајемо говна јер смо својим мировањем,трпљењем и толеранцијом систем и себе довели до гована!