Prijava

1. Страја
2. Јовичић
3. Сос

kakav jovicic kakva milica :D
iju ljudi ljudski sta je uslo u vas?
ja glasam za
insolentnu, tog straju kog vi pominjete citala sam mu defke svidjaju mi se iiii zaaaa npr... virtual srba iako nisam imala nikakve dodirne tacke sa covekom deluje mi kao kul lik.
ja ne znam sta je sa vama i predlozima.. el se drozirate?

jano gledaj kakvi su oni osobe, Jovičić je prekul lik i ima baš dobre zamisli i ne gledaš ko je kakva osoba nego sposobnosti, a ne da stavljaš one koji ti se sviđaju već one koji bi mogli da odrade taj posao

Zaključajte ovo jbt. Nema više poente, mada, kad malo bolje razmislim... Nije ni bilo poente, tako da - kul.

Гумени. Не сери. :) Ево, Френки је постао мод тек након што га је чланство подржало. Претходно је био само на модфоруму предлаган.

gambi modovi su rekli da će možda biti još jedan mod, nije još gotovo :)

I ti i ja znamo da bi on u svakom slučaju postao mod. :) Ma realno, zabole me ko će biti moderator, nego me nerviraju ove priče "kul je lik - nije kul - ma jeste koj ti kurac - nije psovo mi tetku" i slično. Siguran sam da si kontao i pre otvaranja teme na šta će sve ovo da liči.

Ne zaključavajte još, dok se ostalih 39879 članova ne izjasni.

aaa гамби, ти си сто посто за закључавање јер си избројао да имаш највише гласова, па да те неко не претекне..

хахахахахахаха

E nervira me ovaj gambi :). Ni reč mi nije reko, a ja teo da ga malo pržim... mada... verujem da su neki pokušali da provere moje tvrdnje. Frenki, čestitam, ako se na tim stvarima može čestitati. Po meni, nije loš izbor.

По мени је Гамби највише заслужио мода. Нема члана који се више ангажује, и који има право да джи модераторску палицу у рукама. Заслужио је лик.

preimenovati ovu temu u "izbor za mis univerzuma"

"Izbor za sisicu"

Гамби је кул лик. Мислим да својом кулоћом има адекватну модерабилонст, али ипак мислим да Џими заслужије да постане мод, тако да ће Гамби да причека.

1. Frenki
2. Peki d džem
3. Džimi

Moj treći predlog je Dr. Janković, brat metalac (Smarkov).

Treba moderatora sa različitih horizonata, ovako ih je većina u Beograd, pa se okupe, napiju i greotni Blek hol umre.

Je li umrijo opetake?

Me$o, moraćemo mi okupljanje da napravimo kod bora u kafanu, ne može više ovo ovako...

Ako za to okupljanje ne mora da se ustaje od kompjutera, ja sam za.

Onda imamo već dva člana spremna za okupljanje