Prijava

Autore Vuk, učite od najboljih sinova Bosne. Autor Bolja dođe jednom u mesec-dva, lepo pozdravi, napiše par redaka niske kvalitete, zatim ode da se druži sa svojih 50 drugara. I bude mu

KOMFI
O
M
F
I

Sta je ovo nema nam care jutros da se oglasi na svakoj temi, biće da je otišao u

S P A
P
A

Možda je isterao gliste na ispašu i nadzire ih dronom.

otišao do jezera, ušla mu voda u uši pa nas ne čuje šta mu pišemo

praznik svima koji slave

smradine baron i nejebac koji se izdaju za moje prijatelje ladno su potpuno izignorisali moju vecerasnju objavu i pricali o nekim nebitnim glupostima u drugoj temi. stravedeni! prvi put ove godine gospodnje dodje vam najbolji autor sajta i postavi prvu dobru postavku te godine a vi tako. hvala mom dragom prijatelju kamenofilu na paznji a ovom BOSNJAKU pigluu imam da porucim da nije dobro dosao na srpski sajt bez obzira sto ovi drugosmrdijanci ovde mu ponekad daju osecaj da jeste

Svako dobro, gospodine.

Ao Boljo nadam se da ces naci mesta u svom srcu za oprost, gresan sam i samo covek

loooool srb globalno selo be like:

kamenofil
Možda je isterao gliste na ispašu i nadzire ih dronom.

pre 12 sati

Pliduuu
otišao do jezera, ušla mu voda u uši pa nas ne čuje šta mu pišemo

obj bilo topina na jezeru danas malo vetar komplikovao stvar al nismo zapalili shumu (kmechali cca lapo sata o titi)

pohrvatica veci katolik od pape neka ga, dobar je sve dok se izjasnjava kao

N A Š
A
Š

*okrenuće se on jopet ovo je samo privremeno

Ja nemam dobro misljenje o katolickoj crkvi kako su u 13tom veku proglasili macke da se djavo skriva u njima i izvrsili pokolj macaka.Zbog toga ih je kuga stigla kako nije bilo dovoljno macaka da love pacove a pacovi su bili prenosioci kuge.

Možda su time spasili mačke od kuge?

Ðavo je mačka. Talijani ih jedu.

Ðavo je mačka. Talijani ih jedu

Umberto Eko likes this

Dve opcije imaju za ovog pohrvaticu:

1) 4D chess, rovari sistem iznutra, živi ležerno
2) preživljava, dodvorava se da bude veći od pape, živi u nemiru

Sve u svemu neobični su ti ljudi koji se nađu na drugoj strani i neretko vrlo uspešni - evo ovaj će da bude domobranski ministar, ko što je Frenki Simatović kod nas bio doupravnik u udbi. Bizarno, ali i interesantno, nisam ih još prokljuvio