Prijava

A gledao sam neki dan, mislim da je čak onaj popularni fizičar Kaku, kako li se zove, kako objašnjava osnove fizike, četiri osnovne sile. Sjećam se da je uporedjivao Njutnovnu zapise sa Aristotelovim, koliko se mnogo razlikuje. Jebiga, jeste to velika razlika hronološki, ali eto.

Ih, kako idealizam može biti realizam?
Šturom logikom protiv šture logike :(

али крковерзум

ja probao sedam osam planeta i svaka mi eksplodira bez razloga...

Mnogo je dobra pička ova Seka Aleksić iz Bukovika, mnooogo!
http://www.youtube.com/watch?v=6zBjeAN0_80

kako znate da li je stvoren zivot na tvojoj planeti?
Prebaciti ovo u igre!

Lepo mi se vrte planete, život na njima cveta, al na svakih par hiljada godina skuca ih meteor.

A zar ne može da se stavi neki gasoviti džin u stabilnu orbitu da privlači asteroide? Nisam igrao, ali zvuči mi logično, kao Jupiter u Sunčevom sistemu?

Asteroidi dolaze sa raznih strana, ako je gasoviti džin levo od sunca, a asteroid stiže sa desne ovaj će spucati u neku planetu. Mislim nije ova simulacija skroz realna, al opet šta ja znam o tome.

ma de je realna, meni ni jedna planeta nije potrajala duže od 50 godina šta god im radio...

Asteroidi dolaze sa raznih strana, ako je gasoviti džin levo od sunca, a asteroid stiže sa desne ovaj će spucati u neku planetu. Mislim nije ova simulacija skroz realna, al opet šta ja znam o tome.

Pa trebalo bi da postoji neki asteroidni pojas... I ti asteroidi moraju da budu na neki način u orbiti. Osim ako nije stavljeno da malo-malo neki rendom zvrcne.

Hajde da budem fin i da te ovaj put samo usmeno opomenem da ovakve morbidarije ne kačiš na ovom sajtu. Imaš svoj FB profil pa uživaj.

LINK OBRISAO MODERATOR.

Elouel

Има да отупим скроз од гледања таквих срања.