Prijava

Meni prava merka, a za šui ne marim.

Пре две три недеље зове тражили су песму са једног клипа, не знам дал беше о Партизану или Звезди, заборавио сам где је тема та.

Песма је снмљена 1988 године, група се зове "Антистрес продукт" а песма "Мала из Канаде" . Никада није избачена у јавност, само је снимљена.
То је она
"Radili su sklekove, ja sam pio lekove i voleo Puskina
kao juce secam se jedne male iz petog be
gajio sam nadu al ode za Kanadu i tamo se udade."

kako si to naso i sto nisi tamo napisao :)

okacio neko...

Целте дај ми линк од теме овде

kako si to naso i sto nisi tamo napisao :)

Лик са EX-YU ROCK странице ми послао у инбокс :)

Po komentarima se da videti koliko su iskompleksirani Đovakovi fanovi...
Posebno ovaj debil što tvrdi, da je Đordan zapravo hteo da se slika sa Đoksom, al ga Feđa prestigao. Ko da se šuge igraju...
http://www.b92.net/sport/tenis/masters/vesti.php?yyyy=2014&mm=08&dd=27&nav_id=892583

Zaklano Čeljade
brate, ovo je transfer

ово је дијаметрално супротно од трансфера

Нисам ни сумњао да су неке патике у причи и пре него што сам отворио вест. Колико је Џордан жељан лове па то је страшно. Не кажем, можда и готиви Фешу али увек неки спонзори јебени, какав лик.

kakvi jebeni pacenici,blamiraju srbiju sa tim sranjima

ja bi na drzordanovom mestu pomislio da je srbija fazon trinidad i tobago,pa je djovak jedino sto je ikada izaslo ,,korisno,, odatle,iako je kosarkas i igrao je u vremenu kada su srbi objasnjavali ljuto u basketu

ollanik, Dzordan je u svojoj sobi imao okacen gbr Zvezde na zidu.

sace da ga skine lolo

najjaci komentar, da bi dzordan sigurno pre sedeo u novakovoj lozi da ga zbog para nisu zvali u federerovu...pa lol (smejem se na glas), verovatno ne bi ni dosao da gleda usrani tenis da nije neki sponzorski ugovor u pitanju, a posebno da dodje da gleda najsmrdljivijeg lika kojeg je srbija ikad izrodila, Novaka Djokovica.