Prijava

АХАХАХАХАХАХАХАХАХА ЛАДНО СИ МЕ ПОСЛУШАЛА, НЕ МОГУ ДА ВЕРУЈЕМ! ЛОЛ

Aj podelite o cemu se radi sa nama malo sporijim.

Ај ја ћу... типа знам да она као има некушколу, факултет. А онда ми из неке приче рече да смо удаљени једнако од БГ, она и ја. Тј да њој треба сат времена из НС, а мени јадноме из Обр око 3-3 ипо сата. Онда сам јој мртав озбиљан рекао да треба да оде у Болоњу и да запали свећу, јер да није Болоње никад школу не би завршила колико је МЕЂЕД.

ZNAČI, SAD ĆU DA TE BANUJEM JER LAŽEŠ!
MISLILA SAM DA JE OBRENOVAC UDALJEN TIPA SAT I PO GRADSKIM, JER JEBENO NEMAM POJMA O BEOGRADU. ON KAŽE DA JE POLA SATA.
MENI POLA SATA TREBA DO DRUGARICE NA VOŽDOVCU, TAKO DA.... STVARNO NISAM ZNALA DA JE TAKO BLIZU.
VOT TAK.
MRŠ.

I dalje ne kapiram, al nema veze, do mene je cini se

До тебе је. Али просто је. Нацртали смо ти обоје, сад само неко да ти обоји :)

Наравоученије, Келте. Сутра ће децу да учи, можда моју и твоју. Не до бог. А не зна елементарну географију. Како да не испишем дете из школе у којој она буде радила?

Брате.. Три ипо сата немаш ти до Ниша бусом. Знаш који је ово фејл? Ја не верујем и даље. После тога сам је питао који је главни град Србије. Знала је.

MA PUŠI KURAC, BRE. LAŽE, STOKA, REKLA SAM SAT I PO, IMAM DOKAZE!

Ne cudi me sto nije znala za obrenovac, da ne bese poplave i dalje bi se ljudi razmisljali dal to bese kod beograda ili pirota.

NEĆEŠ IMATI POTREBE DA ISPISUJEŠ DIJETE, JER JA NEĆU RADITI U SPECIJALNIM ŠKOLAMA

Mala Vidra
MA PUŠI KURAC, BRE.

ХАХАХАХАХА ово сам чекао. Да не питаш опет као данас, кад сам ја теби рекла да пушиш курац? Ово ти је други пут. Не љутим се, само те подсећам да ти није први пут :)

Келте, не буди Видра.

Видра, Панинаро није мој.

NE BIH DA SE PONAVLJAM, AL NEKI LJUDI OVDJE ĆE DA DOBIJU PO PIČCI.

НООБ
О
О
Б

ХАХАХАХАХАХА НЕВЕРОВАТНО. ОВО НИСАМ ОЧЕКИВО...

ХАХАХА БУКВАЛНО НЕ ПОСТОЈИ РАЗЛОГ ДА ГА СУТРА СВИ НЕ ПОЗОВЕМО ДА СЕ ИСПРИЧАМО