Prijava

Пошто бих требо да напишем нешто за Студентски журнал, може ли ми неко предложити тему. Ајде да вас видим сад "форумаши"…

e krle sad vidim tvoj post taman mozes o ovome da pises

Krle96

Пошто бих требо да напишем нешто за Студентски журнал, може ли ми неко предложити тему. Ајде да вас видим сад "форумаши"…

Možeš da napišeš nešto na temu kapitulacije Nemačke u Prvom svetskom ratu, čini mi se da je godišnjica bila u novembru.

Krle, što ne pišeš o studentskom klabingu, malo istraživačko novinarstvo, a možda se i ogrebeš za neki alkohol?

krle, mislim da bi prenošenje žalbe rasnog uz odgovarajući set kvalitetno istraženih tema tipa:
Da li je banovanje analogno u svojoj biti i time urenebesno komično u digitalnom okruženju?
Volja za moć i voluntarizam!
Kako do pičke u srednjoj školi i kao brucoš?
...

jako zainteresovalo akademsku javnost

evo ti dobre ilustracije ua ovu temu

Da li je banovanje analogno u svojoj biti i time urenebesno komično u digitalnom okruženju?

http://i.imgur.com/NZOcpCV.jpg

ahaha analogni ahaha

начи ЛОЛ!
Ово за снове је генијално.
Директоре, ти као бивши студент ФПН-а, дао си предлоге које баш мислим да би се свиделе њима, али јепга, нек остану за други пут.
Каунте, јебеш клабинге, нисам у тој причи, а и добро је то познато свима. Јебле их студенцке журке да их јебле.

ahahaha analogni sex ahaha

Има тек додирних тачака са истином, није Путин ништа урадио нити је руска влада купила акције, него су их купили руски милијардери и то махом акције фирми које немају државног власништва (Лукоил нпр.) Ево ти вијест из најрелевантијег могућег извора:
http://www.bloomberg.com/news/2014-03-19/russia-billionaires-buying-stock-as-bofa-says-bottom-near.html

Али какво црно надигравање, руска економија је у говнима до гуше, не због санкција него због цијена нафте које су се дупло мање од онога што су очекивали и како су планирали буџет. Рубљу су спасили јер су подигли каматне стопе на ненормалних 17% али ће тиме да блокирају сваки раст економије јер ће свакоме бити прескупо да се задужује.

amerikanci su poceli sami da proizvode naftu, pritisli su zemlje bliskog istoka da ne mogu da se dogovore da ogranice proizvodnju sto se smanjila potraznja iz amerike pa se one nadmecu ispumpavanjem i obaraju cenu. u svemu tome najebava rusija, jer za razliku od bliskog istoka oni ne mogu da povecaju proizvodnju i gube dosta moci i uticaja (novca).
na duze staze, cini se da je jako zajebana situacija za rusiju, kolko god mi mislili da su mocni.

Eo.

Ša ima?

Este živi, zdravi, dobri?

Ti Dišo ne moraš po posterima vidim da si bolesan. Ti si ok.

celt
amerikanci su poceli sami da proizvode naftu, pritisli su zemlje bliskog istoka da ne mogu da se dogovore da ogranice proizvodnju sto se smanjila potraznja iz amerike pa se one nadmecu ispumpavanjem i obaraju cenu. u svemu tome najebava rusija, jer za razliku od bliskog istoka oni ne mogu da povecaju proizvodnju i gube dosta moci i uticaja (novca).
na duze staze, cini se da je jako zajebana situacija za rusiju, kolko god mi mislili da su mocni.

Управо тако. Американци су повећали доста производњу нафте захваљујући вађењу из шкриљаца, Саудијци (и читав ОПЕК) пумпају ко луди и засипају тржишта нафтом. Значи Американцима ситуација иде наруку само тако, једним ударцем су зајебали и Русију, Иран и Венецуелу, све зависе од извоза нафте и све су им непријатељи. Међутим, пошто су и Иран и Венецуела чланице ОПЕК-а, не вјерујем да ће ово још дуго да потраје, или ће да се договоре да смање производњу или ће се та организација распасти, јер ће ове двије (плус Нигерија, Ангола итд.) све банкротирати прије Русије ако се нафта буде продавала за 60 долара годинама.

http://www.buildcircuit.com/wp-content/uploads/2010/11/Multivibrator.jpg

ko nije polagao impulsnu elektroniku, taj ne zna sta je analogni seks.