Prijava

Boxeru, ovaj moj pomenuti ujak je u penziju otišao iz zglobnog busa GSP :)

Не знаш које су. Кад тачкица зелене нијансе стоји поред нијанси жуте не могу да сконтам да ли је то жута ил' зелена.

Ček Ag, ti nijanse ne možeš da vidiš te neke ili ne znaš koje su kad ih vidiš?

Ovo drugo je bliže odgovoru. Ja mislim da znam koje su, ali se ponekad i zajebem :D

http://a-z-animals.com/media/animals/images/470x370/bison.jpg
Ovo vam je bizon neznalice, a ne ovo dole ko što ste pisali. Svašta ko sve na ovom forumu obitava.

http://guardianlv.com/wp-content/uploads/2014/06/lady-cow.jpg
Ovo je krava jbt.

Bruse ovo ćaletov prijatelj dobar, ja ga ranije pitao kako semafore Aco i to?
Kaže, mali jebo mu ti mater crveno je gore zeleno dole i ajdukurac. Realno i jeste jbg.
A neverovatan osećaj za vožnju ima.

Zelena na semaforima je takve nijanse da samo ko potpuno ne poznaje boje može da se zajebe. Ovo mi rekoše na pregledu. Pa sam ja probao da budem duhovit i kažem to "a i crveno je gore". Nije se oduševio pošalicom doktor tada.

Ag, rešivo je to onda brt. 20 najučestalijih tih nijansi nauči napamet, pitaj ženu fazon da ti kaže koje su nijanse te najčešće i eto te.

Јују хахаха
а на небу и онако нема црвене и зелене, кој ће им курац то? Лол

hahha, Bohore, pa neće Agi za pilota :)

Bohore, rekoh da onaj ko vidi boje normalno ne može da skonta taj problem. Meni od tih 20 različitih nijansi barem 5 izgledaju isto. Mogu sasmo da za par procenata povećam šanse da ću ubosti koja je tačno boja u pitanju :)

Veze vi nemate, zato samo i imate glas na forumu, a ne u nekoj ustanovi gde poštuju šta kažete.

hahah ajde krle kod bohora na tretman, pa ponovo na lekarski

Nabubaj za test, posle zaboravi!

Možemo da ga spremimo ako bude hteo.
Agilni, ovaj moj vozač vidi samo crno belo jbg. Slaba vajda mu od zelene

Мораћу ја то напамет. За овај општи. Ко јебе пилоте. Лел

Dodje Krle, ja ga obučim al mu platim i tetovaže neke i opet kurac lolo

Pa to i ja pričam, čovek nikad nije VIDEO boju, on da ima samo problem sa nijansama ne bi se žalio. Ionako 97% muškaraca nema pojma šta je rezedo, šta tirkiz, a šta plavo i zeleno :)

Al kako tek sad da provališ to, ja sam do osamnaeste godine barem četiri puta radio ove išikara testove za daltonizam.

Skontao sam te Brus, al Agilni nije razumeo šta sam kazao.

Ма брт ја сам радио једном и било као све океј. А сад курац.