Prijava

sigurno na Pink Sci-fi kanalu :)

Svrha kazne je da toliko uplaši buduće počinioce da se niko od njih ne usudi ponoviti zločin.

upravo.

Dobra kazna je onaj točak iz srednjeg veka što te čereči 10 dana.

nekad su se ti mentalni poremećaji lečili elektro šokovima u vlažnim podrumima, na duge staze. veliki gubitak za našu medicinu što je to ukinuto.

Kao mlađi sam slušao inspektora kako priča (ne garantujem istinitost priče) šta rade takvim likovima u istražnom. Stave ih u prostoriju u kojoj svetlo gori 24 sata, nema prozora ni otvora, sve u istoj boji i samo krevet. Svaki obrok im se kroz otvor u vratima samo gurne unutra, ako izbaci posuđe dobije sledeći obrok, ako ne izbaci nema klopu.

Kad prođe mesec dana lupaju glavom u vrata i mole da sve priznaju. Tek onda počinje makarena.

EDIT: mmmm, elektrošokovi... dopada mi se kako razmišljaš

A Marka možemo zvati da mu siluje sinove.

није ми то привлачно откако ме твој ћаћа звао

Mislim da je bila neka RTD televizija. I piše onom trčećem tekstu ''volim starije +38166548Izdrži ljubavi, još samo 2 godine +381642597 Pozdrav sa trećeg sprata drugom +389642258*...''

Ahhh, elektrošokovi... Čekaj Kosmo, jel to možda subliminalno poručuješ da se tim baviš honorarno za muriju, kad neko neće da prizna?

jesi i ti slušao priče starijih kolega, celtic? ah, zlatna vremena... ništa ne istera đavola iz psihe kao struja.

Ne zanima me jesu li priče tačne, volio bih da se primjenjuje na onima za koje znaš da su krivi. Mislim, ne bih volio biti egzekutor, ja sam samo džentlmen koji učtivo mrzi bolesne ljude.

ja bih učestvovala, kao stručno lice, mislim... sve u cilju lečenja.

Meni ne bi bio problem da sakatim bolesnike.

nije to sakaćenje, rasni. ne pričam ja o električnoj stolici. ovo su samo povremeni šokovi, dugo traje i ostaju samo opekotine tu i tamo... malo protreseš, pa pustiš da se sabere... pa opet. sve dok se ne opameti ili crkne...

Ja bi taj taster stiskao bez da trepnem

Ja sam ga već stiskao

ne bre pseto, ne može divljački, crknuće prebrzo. stisneš, pa pustiš...

Ako crkne tu je medecina da ga ozivi pa da ja mogu da ga ubijem ponovo

Al nisam ni mislio da ga ubijem nego to za mucenje taj taster. I nemojte zaboraviti pacove i grejanje sepre to mi nekako najpsiho mucenje(mada nisam nesto skolovan oko toga)

Boho stiskao si i taj i ovaj taster hehe
skech ch ch ch